
Mercedes-Benz A-klasse - 180 Business Solution, Trekhaak, Camera, Navi, Cruise
Algemeen
| Prijs | € 19.995 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 87.904 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 05 oktober 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZL-738-V |
| Datum deel 1 | 27-06-2019 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1265 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | september 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2018 - dec. 2021
Modelcode: W177
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 43 liter
Acceleratie (0-100): 8,8 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.880 kg
Afmetingen (LxBxH): 446 x 180 x 146 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 136 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Wheelers Auto B.V. Berenkoog 63 1822BN ALKMAAR, NL 0723031100 http://www.wheelers-auto.nl info@wheelers-auto.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Side-skirts
- Trekhaak afneembaar
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Keyless start
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Verkeersbord detectie
Overige
- Bluetooth
- Connected services
- kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Plus-pakket (LED koplampen, Volledig digitaal instrumentenpaneel, Voorstoelen verwarmd)
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
= Bijzonderheden =
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Deze Mercedes-Benz A-klasse heeft 87904 kilometer gelopen, hij is van het bouwjaar 2019. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Dankzij de stoelverwarming heeft u in deze auto nooit meer last van een koude rug of koude benen. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en variabele stuurbekrachtiging.
Het digitale dashboard vertelt u onderweg alles dat bijdraagt aan een veilige, efficiënte rit. Een onopvallend paaltje of een overstekend kind achter de auto brengt risico's met zich mee. Gelukkig laat de achteruitrijcamera feilloos zien of alles veilig is. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Connected Services zorgen ervoor dat de belangrijkste functies en data van de auto altijd en overal te checken zijn. Gewoon via de app op de smartphone. In deze auto beschikt u natuurlijk over een navigatiesysteem met harde schijf. Het audiosysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit. U bedient dit veilig, via het stuurwiel of met spraakbediening. Extra opties op deze auto zijn: WIFI-hotspot, automatische airconditioning, regensensor, cruise control, automatisch dimmende buitenspiegels en lederen stuur.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-Benz A-klasse samen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. De Brake Assist geeft een maximale boost aan het remsysteem in een noodsituatie. Zo verkort u de remweg en verkleint u de kans op ongelukken.
Dat de kilometerstand in orde is, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Kies uw garantie: ZEKER of ZEER ZEKER
Bij aankoop van een auto bij Wheelers Auto B.V. bieden wij twee aantrekkelijke afleverpakketten. Zo bepaalt u zelf hoeveel zekerheid u wenst.
✅ ZEKER – €595,-
Een compleet afleverpakket voor zorgeloos rijplezier.
NAP Check (gecontroleerde kilometerstand)
Afleverbeurt volgens onderhoudsschema
Tenaamstelling van de auto
130-punten technische check
APK minimaal 6 maanden geldig
Wheelers Huisgarantie – 3 maanden
Professionele reiniging (interieur + exterieur)
20 liter brandstof bij aflevering
Onderhoudsvrij: 12 maanden of 15.000 km*
?️ ZEER ZEKER – €995,-
Maximale zekerheid met uitgebreide garantie en 12 Maanden APK.
NAP Check
Afleverbeurt volgens onderhoudsschema
Tenaamstelling van de auto
130-punten technische check
APK minimaal 12 maanden geldig
BOVAG Garantie – 12 maanden
Professionele reiniging
20 liter brandstof bij aflevering
Onderhoudsvrij: 12 maanden of 15.000 km*
*Onderhoudsvrij betekent dat binnen de genoemde termijn geen reguliere onderhoudsbeurt nodig is.
Neem contact met ons op voor meer informatie of om direct uw afleverpakket te kiezen!
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























