
Mercedes-Benz A-klasse - 180 CDI 2014 |Panorama | Navi | Cruise| Leder
Algemeen
| Prijs | € 7.299 |
| Bouwjaar | April 2014 |
| Kilometerstand | 313.574 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZF-660-X |
| Datum deel 1 | 07-04-2014 (import) |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 26 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.960 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 178 x 143 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 98 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Brandstofverbruik in de stad: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,3 l/100km (1 op 30,3)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- AMG-exclusiefpakket (Lederen stuurwiel, Lederen versnellingspook, Passagiersstoel in hoogte verstelbaar, Sportstuur, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- AUX/USB ingang
- Bandenspanning controlesysteem
- Bluetooth
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Cruise control adaptief
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Handsfree
- Isofix
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Metallic lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
- Multimedia voorbereiding
- Parkeerassistent
- Parkeer pakket (Parkeer-assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- Roetfilter
- Ruitenwisser achter
- Sportpakket
- Start/Stop systeem
- Style-pakket ("Lichtmetalen velgen 16""", Aluminium interieur afwerking, Chroom delen exterieur, Kunstlederen bekleding, Passagiersstoel in hoogte verstelbaar)
- Urban-pakket ("Lichtmetalen velgen 17""", Aluminium interieur afwerking, Chroom delen exterieur, Kunstlederen bekleding, Lederen stuurwiel, Passagiersstoel in hoogte verstelbaar)
- Vermoeidheids assistent
- Verstelbare gordelhoogte
- Verwarming
- Voorruitverwarming
= Bijzonderheden =
Mercedes-Benz A-klasse 180 CDI Bouwjaar 2014| Panorma | Navigatie | Cruise control | Parkeersensoren voor en achter | Bluetooth| Elektrische pakket | Half Ledere sportstoelen | Lichtmetalen sportvelgen Etc... Kilomterstand: 313.574km
Auto rijd en schakelt goed ( motor and gearbox good )
Twee sleutels aanwezig.
We zijn geopend op afspraak ook in het weekend!
Voor meer informatie, vragen of voor het maken van een afspraak kunt u ons gerust bellen mailen of whatsappen, wij staan u graag te woord, ook in de avonduren! Telefoonnummer: +31641012380
Neem wel even contact op voor dat u vertrekt.
Onze voorraad is uitgebreid en wisselt regelmatig.
Al onze occasions kunnen worden afgeleverd met een nieuwe APK.
Uiteraard is het ook mogelijk uw auto bij ons in te ruilen, tevens kopen we ook auto’s in van diverse merken.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























