
Mercedes-Benz A-klasse - 180 CDI Lease Edition
Algemeen
| Prijs | € 8.450 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 234.908 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-XBT-58 |
| Datum deel 1 | 22-08-2014 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,60 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1325 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | april 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,6 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.960 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 178 x 143 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 103 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4 l/100km (1 op 25,0)
Brandstofverbruik in de stad: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- bleuthoot
- camera achter
- clima
= Bijzonderheden =
Okayy cars
Adres: herentalsweg 12
5628 RD Eindhoven
Mobiel: 0681912700
Let op : Wij werken met afspraak graag van te voren eerst even bellen
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























