
Mercedes-Benz A-klasse - 180 d Business Solution AMG PANO NAVI LED CAMERA
Algemeen
| Prijs | € 24.750 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 62.460 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 12 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-333-HX |
| Datum deel 1 | 17-09-2019 (import) |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1350 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 725 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 25 |
| Introductiejaar | augustus 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.965 kg
Afmetingen (LxBxH): 455 x 180 x 145 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
CO₂-uitstoot: 110 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Side skirts
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overig
- DAB+ ontvanger
- Isofix
- Keyless entry
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- LED verlichting
- Lichtsensor
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Rijprofiel selectie
- Sportonderstel
- Sportpakket
- Start/Stop systeem
- Virtual Cockpit
= Bijzonderheden =
Financieren mogelijk.
Bent u (startende) ondernemer, zzp-er of particulier.
En wilt u financieren dat kan bij Van Hogendorp Auto’s, we gaan direct aan de slag voor u
- Binnnen 24 uur een offerte/goedkeuring
-U bepaald uw aflostermijn.
-Met of zonder aanbetaling.-Zonder jaarcijfers.
-U bepaald hoeveel u aflost en hoelang.
- Auto is van u, ook na het aflossen.
- Geen kleine letters, of onaangename verrassingen.
Communicatie is bij ons een pré, we houden nauw contact tijdens het proces zodat u goed op de hoogte blijft.
Wilt u meer informatie, neem gerust contact met ons op en vraag naar de voorwaarden.
Geheel vrijblijvend.
VOOR MEER FOTO’S WWW.VANHOGENDORPAUTOS.NL
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














![Mercedes-Benz A-klasse - 180d Business [ Camera Navigatie Leer Stoelverwarming]](https://cdn.autowereld.nl/I761886943/240x180/mercedes-benz-a-klasse-180d-business-camera-navigatie-leer-stoelverwarming.jpg)










