
Mercedes-Benz A-klasse - 180 Edition Navigatie 4U3 *IN PERFECTE STAAT
Algemeen
| Prijs | € 7.240 |
| Bouwjaar | Juni 2013 |
| Kilometerstand | 224.469 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 13 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-KPV-70 |
| Datum deel 1 | 24-06-2013 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1260 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2012 - 2015
Modelcode: W176
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 202 km/u
GVW: 1.925 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Bekleding: Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 120 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- Autonomous Emergency Braking
- Becker MAP PILOT (509)
- Bi-xenonkoplampen (614)
- Cruisecontrol met SPEEDTRONIC (440)
- Kosmoszwart (191)
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- Audio 20 CD (523)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Geldige APK
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- koplampreiniging
- Lichtpakket (U62)
- Multifunctioneel stuurwiel in nappaleder (280)
- multimedia-voorbereiding
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Style (16" tienspaaks LM velgen, kunstlederen bekleding, aluminium interieur afwerking, chroom delen exterieur, Seat comfort package) (P27)
- Telefoonmodule met Bluetooth SAP-profile (379)
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
*AUTO VERKEERD IN PERFECTE STAAT* ZEER MOOI*
LET OP !!
DEZE PRIJS BETREFT EEN NETTO INTERNET MEENEEMPRIJS, GEBASEERD OP ''GEEN INRUIL'' !
NU ZEER SCHERPE MEENEEMPRIJZEN ''ZONDER INRUIL'' € 7240,- EUR !
GEEN RIJKLAARMAAKKOSTEN !
ONZE OCCASIONPRIJS € 7740,- EUR MET INRUIL MOGELIJK !
Voor meer informatie kunt u ons bereiken op TEL.0611517000.
Bezichtiging / Proefrit op afspraak !
Mvg Js autos.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























