
Mercedes-Benz A-klasse - 180 Edition | Xenon | Half Leder | Navigatie | Cruise | Sensoren
Algemeen
| Prijs | € 6.885 |
| Bouwjaar | September 2013 |
| Kilometerstand | 254.206 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 26 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 1-SGX-53 |
| Datum deel 1 | 27-09-2013 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1260 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Te koop: Mercedes-Benz A-Klasse 180 Edition Navigatie 4U3 (2013) met 254.XXX km. Deze stijlvolle en sportieve hatchback combineert comfort, luxe en de kenmerkende Mercedes-uitstraling. Ideaal voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
De auto is voorzien van lichtmetalen velgen en LED/Xenon-verlichting, wat zorgt voor een moderne en luxe uitstraling. Dankzij de parkeersensoren voor en achter parkeer en manoeuvreer je eenvoudig en veilig.
Binnenin beschikt deze A-Klasse over comfortabele halflederen bekleding en een nette afwerking. De ingebouwde navigatie helpt je altijd eenvoudig de juiste route te vinden, terwijl airconditioning en cruise control zorgen voor extra comfort tijdens iedere rit.
De Mercedes A-Klasse staat bekend om zijn comfortabele rijgedrag, moderne uitstraling en fijne rijeigenschappen. De Edition-uitvoering biedt bovendien extra luxe en een sportieve afwerking.
Een uitstekende keuze voor wie een comfortabele, luxe en sportieve hatchback zoekt. Neem contact op voor een bezichtiging of proefrit en ervaar zelf het rijcomfort van deze Mercedes-Benz A-Klasse.
Bij Van der Kolk Auto's staan we garant voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Elke auto die ons terrein verlaat, wordt grondig gecontroleerd en voorzien van 3 maanden garantie. Zo kun je met een gerust hart de weg op, wetende dat je een auto van hoge kwaliteit hebt gekocht. Ontdek ons ruime assortiment en vind de perfecte auto voor jouw behoeften bij Van der Kolk Auto's.
Uiteraard doen wij ons best deze advertentie zo goed mogelijk te plaatsen, echter is fouten maken menselijk, aan deze advertentie kunnen dus geen rechten worden ontleend. En controleer bij twijfel de opties in de auto.
Bijzondere opties & accessoires
- Cruise control
- Half leer
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensoren voor en achter
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Licht metalen velgen
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bluetooth
- Centrale deur vergrendeling afstand bediend
- Elektrische ramen voor en achter
- Half leer
- Multi functioneel stuur
- Navigatie
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Kenteken: 1-SGX-53
- Merk: Mercedes
- Model: A-klasse
- APK tot: 26-11-2026
- Tellerstand: 254206 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2013
- Transmissie: Handgeschakeld 6
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1595 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 270910
- Vermogen: 90 kW / 123pk
- Ledig gewicht: 1260 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
van der Kolk auto's
De Grift 4
7711 EPNieuwleusen
+31615218890
info@vanderkolkautos.nl
vanderkolkautos.nl
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























