
Mercedes-Benz A-klasse - 180 Navi Airco Cruise Xenon NL-Auto NAP Dealeronderhouden
Algemeen
| Prijs | € 9.949 |
| Bouwjaar | Mei 2013 |
| Kilometerstand | 153.045 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 31 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-KLJ-66 |
| Datum deel 1 | 31-05-2013 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1260 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 9,8 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.925 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 178 x 143 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 120 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 6 Maanden Garantie: 6 maanden of 6.000 Km garantie op de motor en versnellingsbak.
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- 5-Zitplaatsen
- Automatische Verlichting
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas
- Intelligent Light System (Bi-xenon koplampen, Grootlicht-assistent, Koplampen adaptief, Koplampreiniging, Koplampreiniging, LED dagrijverlichting, Wis-/was installatie voor koplampen)
- isofix
- Lichtmetalen Velgen 17"
- stuur verstelbaar
- Style-pakket (Aluminium interieur afwerking, Chroom delen exterieur, Kunstlederen bekleding, Passagiersstoel in hoogte verstelbaar)
- USB aansluiting
= Bijzonderheden =
Mercedes-Benz A-klasse 180 Navi Xenon Airco Cruise Park.Sens 17" LM-Velgen NL-Auto NAP Dealeronderhouden!
- Dealeronderhouden
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Onderhoudsfacturen aanwezig
- 2x sleutels aanwezig
- Zeer nette staat
- Logisch bevonden Km-stand door RDW
- Tellerrapport aanwezig
- Nederlandse auto
I.V.M. DE BESCHIKBAARHEID ADVISEREN WIJ OM TELEFONISCH CONTACT OP TE NEMEN ALVORENS UW KOMST!
Wij zijn een bij BOVAG aangesloten autobedrijf, gespecialiseerd in de verkoop van zorgvuldig geselecteerde occasions. Elke auto in ons aanbod wordt met de grootste zorg in optimale staat gebracht en standaard geleverd met garantie (waaronder BOVAG-garantie).
Bij ons betaalt u geen verplichte afleveringskosten – alle prijzen zijn rijklaar, inclusief de gekozen garantievorm. Daarnaast kunt u bij ons ook terecht voor onderhoud, financiering, en uiteraard inruil of verkoop van uw huidige auto.
Ons bedrijf bevindt zich op slechts 3 minuten loopafstand van station Alkmaar-Noord.
Zie al onze occasions op: www.vanadelautos.nl/Occasions
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























