
Mercedes-Benz A-klasse - 180 Premium Plus|Ambient Lights|CarPlay|Widescreen
Algemeen
| Prijs | € 20.495 |
| Prijs excl. BTW | € 17.089 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 124.824 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 28 januari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-271-GV |
| Datum deel 1 | 10-05-2021 (import) |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1265 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | augustus 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Mercedes A-klasse 180 Premium Plus|Ambient Lights|CarPlay|Widescreen
- Kenteken: P-271-GV
- Merk: Mercedes
- Model: A-klasse
- APK tot: 28-01-2027
- Tellerstand: 124824 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2021
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1332 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 282914
- Vermogen: 100 kW / 136pk
- Ledig gewicht: 1265 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.9 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Augmented reality
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Side-skirts
- Verlaagde carrosserie
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Widescreen display
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sportstuur
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Matrix LED koplampen
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Sfeerverlichting
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
Hierbij bieden wij u deze zeer nette Mercedes A180 aan. De auto is afkomstig uit 2021 en verkeerd zowel optisch als technisch in keurige staat.
Wij verkopen deze auto met een nieuwe APK en onderhoudsbeurt.
Uiteraard is inruil van uw huidige auto mogelijk. Neem hiervoor contact met ons op.
Daarnaast bieden wij ook financiering aan op onze auto's. Ook hiervoor kunt u contact met ons opnemen.
JK-Automotive
Esgang 5H
8431NM Oosterwolde
+31 6 12326232
info@jk-automotive.nl
www.jk-automotive.nl
Inruil van uw huidige auto is uiteraard mogelijk! Neem hiervoor contact met ons op.
Tevens behoren Financiering en Lease ook tot de mogelijkheden.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact met ons op voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























