
Mercedes-Benz A-klasse - 180 Prestige AMG pakket Clima Navi Xenon
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 198.904 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 08 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-157-ZS |
| Datum deel 1 | 20-05-2014 (import) |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,10 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Obsidian zwart metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 9,1 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 178 x 143 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 131 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- AMG-exclusiefpakket (Lederen stuurwiel, Lederen versnellingspook, Passagiersstoel in hoogte verstelbaar, Sportstuur, Voorstoelen verwarmd)
- elektrische ramen achter
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
= Bijzonderheden =
Mercedes is zo'n merk dat geen enkele introductie nodig heeft. Kwaliteit, prestaties, gemak en een robuuste vormgeveing. Of, zoals ze zelf zeggen: 'The best or nothing'. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een 1.6 viercilinder motor en een automatische transmissie. Houdt u van een stijlvolle uitvoering? Dan zal het half lederen interieur u zeker bevallen. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! Chauffeur en bijrijder zitten stabiel in de scherpe bochten door de sportstoelen. Met de krachtige xenon verlichting rijdt u ontspannen in het donker. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Mercedes-Benz zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. De cruise control betekent gemak, comfort en zuinig rijden. Natuurlijk behoren sportstuur met schakelpaddels, automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook ook tot de uitrusting van deze complete auto.
In de Mercedes-Benz A-klasse heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Vermoeidsheidsherkenning neemt tekenen van vermoeidheid waar bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er daardoor ongelukken gebeuren. Een ongeluk zit in een klein hoekje. Het accident avoidance system kijkt met u mee en helpt om ongevallen te voorkomen. Geen gehannes meer met de handrem en gas geven bij stilstaan op een oplopend stuk weg. De hill hold control zorgt voor een geslaagde hellingproef. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
U BETAALT GEEN AFLEVERING OF RIJKLAAR MAAK KOSTEN ,klik voor meer info op AUTOUDEN.NL en bekijk de uitgebreide informatie of bel 0653 351421, onze flexibele openingstijden NA TELEFONISCHE AFSPRAAK zijn van maandag t/m donderdag van 09.00 uur tot 21.30 uur vrijdag van 09.00 uur tot 18.00 uur en zaterdag van 09.00 uur tot 16.00 uur tijdens deze openingstijden zetten wij uw aangekochte auto direct voor u gratis op naam. graag tot ziens in Uden. Wij zijn Cargo export partner afmelding op locatie tot 21.00 uur avonds mogelijk. Omdat e-mail beantwoording niet altijd direct mogelijk is adviseren wij u ons te bellen.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























