
Mercedes-Benz A-klasse - 200 Ambition AMG Pano Airco Cruise Climate H/K Stoelverw Carbon Camera 19inch Vol
Algemeen
| Prijs | € 11.990 |
| Bouwjaar | November 2012 |
| Kilometerstand | 192.325 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 52-ZXR-1 |
| Datum deel 1 | 15-11-2012 (import) |
| Topsnelheid | 224 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 224 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 178 x 143 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 133 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- AMG-styling
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Sportonderstel
- Variabele stuuroverbrenging
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
-
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achteruitrijcamera
- AMG-exclusiefpakket (Lederen stuurwiel, Lederen versnellingspook, Passagiersstoel in hoogte verstelbaar, Sportstuur, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Audiobediening op het stuurwiel
- AUX/USB ingang
- Bandenspanning controlesysteem
- Bekleding half leder/half alcantara
- Bluetooth
- CD-Wisselaar
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Dodehoek assistent
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Isofix
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED verlichting
- Licht en zicht-pakket
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen achter
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multimedia voorbereiding
- Parkeerassistent
- Parkeer pakket (Parkeer-assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- Ruitenwisser achter
- Schuif/kanteldak
- Speciale kleur
- Spiegel-pakket (Buitenspiegel automatisch dimmend, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar)
- Spoor-pakket (Dodehoek detector, Rijstrooksensor)
- Sport-pakket AMG ("Lichtmetalen velgen 18""", Aluminium interieur afwerking, AMG-styling, Chroom delen exterieur, Kunstlederen bekleding, Lederen stuurwiel, Lederen versnellingspook, Passagiersstoel in hoogte verstelbaar, Sportonderstel, Variabele stuuroverbrenging)
- Verstelbare gordelhoogte
- Wegrijassistent helling
Bij Autohuis Tempel draait alles om het leveren van kwaliteit en uitstekende service. Elk voertuig in onze showroom ondergaat een grondige inspectie, zodat u met volledig vertrouwen uw keuze kunt maken.
Maar daar stopt het niet. Denkt u aan voertuigexport? Autohuis Tempel neemt het hele proces voor u uit handen, inclusief alle benodigde documentatie, tijdelijke kentekenplaten en verzekering.
Heeft u al een voertuig en wilt u een upgrade? Stuur ons simpelweg wat foto's en de kilometerstand via WhatsApp voor een snelle beoordeling.
Heeft u vragen, wilt u een proefrit maken of heeft u gewoon wat meer informatie nodig? Aarzel niet om ons een bericht te sturen, te bellen op 0639343919 of ons te benaderen via WhatsApp. Bij Autohuis Tempel staat uw tevredenheid voorop. We streven ernaar om uw auto-ervaring onvergetelijk te maken. Bovendien bieden wij de mogelijkheid om uw auto bij u thuis af te leveren, want uw gemak staat bij ons voorop. En als u na kantooruren of zelfs op zondag wilt langskomen, is dat ook mogelijk. Mocht u een afspraak willen maken, neem dan contact met ons op. We kijken ernaar uit om u te helpen!
Autohuis Tempel doet zijn uiterste best om alle informatie over de auto's zo nauwkeurig en actueel mogelijk te presenteren. Toch kunnen fouten niet volledig worden uitgesloten. Controleer daarom altijd zelf de details die uw beslissing kunnen beïnvloeden. Aan de informatie in onze advertenties kunnen geen rechten worden ontleend.
Autohuis Tempel
Lage Zijde 1A
5626 DL Eindhoven
Tel: 0639343919
E-mail: info@autohuistempel.nl
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















































