
Mercedes-Benz A-klasse - 200 AMG Premium Plus | Burmester | Panoramadak | Memory |
Algemeen
| Prijs | € 26.945 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 98.727 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 18 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-705-XR |
| Datum deel 1 | 07-06-2019 (import) |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,10 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | MOUNTAINGRAU - MET. (grijs metallic) |
| Gewicht | 1285 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | augustus 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2019
Referentienummer: 26OR20856
Typenummer: 1615
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 43 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,1 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.915 kg
Maximaal toegelaten massa: 1.915 kg
Afmetingen (LxBxH): 4562 x 1796 x 1454 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Plaatsing stuurwiel: Links
Interieur: zwart, Leder/alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterbank In Delen Neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm Klasse 1(startblokkering)
- Amg-styling
- Amg Line
- Apple Carplay/android Auto
- Armsteun Achter
- Armsteun Voor
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots Waarschuwing Systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegel(s) Automatisch Dimmend
- Buitenspiegels Elektrisch Inklapbaar
- Chroom Delen Exterieur
- Comfortstoel(en)
- Connected Services
- Dab
- Dimlichten Automatisch
- Dodehoek Detectie
- Draadloze Telefoonlader
- Elektrisch Glazen Panorama-dak
- Elektrisch Verstelbare Stoel(en) Met Geheugen
- Grootlichtassistent
- Hoofd Airbag(s) Achter
- Hoofd Airbag(s) Voor
- Keyless Entry
- Keyless Start
- Knie Airbag(s)
- Kunstlederen/stof Bekleding
- Led Dagrijverlichting
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen Velgen 18"
- Matrix Led Koplampen
- Metaalkleur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Night-pakket
- Parkeer Assistent
- Parkeersensor Voor En Achter
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor Met Correctie
- Sfeerverlichting
- Side-skirts
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Start/stop Systeem
- Stuur Leder
- Stuur Multifunctioneel
- Variabele Stuuroverbrenging
- Verkeersbord Detectie
- Volledig Digitaal Instrumentenpaneel
- Voorstoelen Verwarmd
- Wifi
- Zij Airbag(s) Voor
Prijswijzigingen en spel- en zetfouten voorbehouden.
Afleverpakket
Deluxe: Nieuwe APK, 12 maanden conformiteitsgarantie, onderhoud volgens schema, professionele reiniging in en exterieur, volle tank tenaamstelling en vrijwaring. (995,-)
Wat leuk dat je kijkt naar een van onze occasions!
Carvillage is een jong, ervaren en dynamisch team die zijn passie tot werkelijkheid heeft gebracht.
Al onze occasions zijn met de grootste zorg voor jou aangekocht en verdienen de beste behandeling. Onze voorraad bestaat uit jonge frisse (premium) occasions die direct uit voorraad leverbaar zijn.
Meer informatie over wie wij zijn? carvillage.nl of bel naar 0113-290033
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























