
Mercedes-Benz A-klasse - 200 AMG WhiteArt Edition Pano Cruise NAP
Algemeen
| Prijs | € 19.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 69.986 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-141-SV |
| Datum deel 1 | 12-02-2018 (import) |
| Topsnelheid | 224 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | oktober 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Mercedes A-klasse 200 AMG WhiteArt Edition Pano Cruise NAP
- Kenteken: X-141-SV
- Merk: Mercedes
- Model: A-klasse
- APK tot: 27-02-2027
- Tellerstand: 69986 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Bekleding: Leder/Alcantara
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1595 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 270910
- Vermogen: 115 kW / 157pk
- Ledig gewicht: 1295 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 438 cm
- Breedte: 178 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: AMG exclusiefpakket
- Lederen bekleding
- Lederen sportstoelen
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Night pakket
- Extra getint glas achter
- Getint warmtewerend glas
Pakket: WhiteArt pakket
- AMG-styling
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Chroom delen exterieur
- Kunstlederen/stof bekleding
- Regensensor
- Sportonderstel
- Sportstoelen
- Sportstuur
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- AMG-styling
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint warmtewerend glas
- Glazen schuifdak
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak ( mogelijk tegen meerprijs )
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Apple CarPlay | Android Auto ( mogelijkheid tegen meerprijs )
- Audioinstallatie met CD-speler
- Groot Navigatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Climate controle
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen interieur
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte Hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
Alle moeite is genomen om de informatie op deze website zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Het getoonde beeldmateriaal is uitsluitend ter illustratie; aan de inhoud kunnen geen rechten worden ontleend. Bij vragen kunt u gerust contact opnemen.
Auto Feitsma
Zoom 16
9231DX Surhuisterveen
0512 236230
info@autofeitsma.nl
autofeitsma.nl
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























