
Mercedes-Benz A-klasse - 200 Business Solution Luxury Navigatie | Climate control
Algemeen
| Prijs | € 25.900 |
| Prijs excl. BTW | € 21.713 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2021 |
| Kilometerstand | 106.305 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 30 januari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-706-ZP |
| Datum deel 1 | 09-04-2021 |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,10 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Mountain gray - metallic finish (787U) ( |
| Gewicht | 1290 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2022
Modelcode: V177
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 43 liter
Acceleratie (0-100): 8,1 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.915 kg
Afmetingen (LxB): 456 x 180 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Imitation leather - Black / anthracite (101A), Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 135 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Leaseprijs: private lease € 724 p/m (36 maanden, 10.000 km); full operational lease € 669 p/m (36 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie; 12 maanden wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
- Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Wettelijke garantie; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- kunstlederen bekleding
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- comfortstoel(en)
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless start
- knie airbag(s)
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- verlaagde carrosserie
- vermoeidheids herkenning
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Hoe je het ook wend of keert: in Duitsland weten ze hoe je topkwaliteit auto's bouwt. Ontwerp, prestaties, comfort en veiligheid: allemaal van even hoog niveau. Ook deze Mercedes-Benz A-klasse. De benzinemotor van deze Mercedes-Benz is niet alleen zuinig, maar ook bijzonder prestatiegericht. De comfortstoelen geven precies de juiste ondersteuning voor rug en schouders. Tot de uitrusting van deze Mercedes-Benz behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Snelheid, brandstofinfo, noem maar op. Het digitale dashboard houdt u permanent op de hoogte. Goed en overzichtelijk. Met de achteruitrijcamera ziet u precies wat er achter de auto gebeurt. Via uw smartphone en Connected Services checkt u eenvoudig de belangrijke functies van de auto, overal en altijd. Het audiosysteem met DAB-ontvangst en het navigatiesysteem met harde schijf bedient u veilig met knoppen op het stuurwiel of met gesproken commando's. De electronic climate control zorgt voor een prettige binnentemperatuur. U bent in deze Mercedes-Benz ook voorzien van regensensor, cruise control, automatisch dimmende buitenspiegels, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-Benz A-klasse samen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Forward collision warning is een automatisch waarschuwingssysteem dat direct in werking treedt bij gevaar voor een kop-staartbotsing. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Mercedes-Benz bovendien dodehoekdetectie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Een proefrit levert het bewijs. Neem contact op en we maken een afspraak!
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































