
Mercedes-Benz A-klasse - 200 Prestige
Algemeen
| Prijs | € 11.850 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 190.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 15 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TN-925-T |
| Datum deel 1 | 05-03-2014 (import) |
| Topsnelheid | 224 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2013 - okt. 2015
Modelcode: W176
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 224 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 443 x 179 x 144 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 133 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Bovag afleverpakket: 12 maanden BOVAG-garantie Onderhoudsbeurt volgens schema Nieuwe APK Poetsbehandeling
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Egberts B.V. Van 't Hoffstraat 4 9351VH LEEK, NL 0594512464 http://www.autoegberts.nl info@autoegberts.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Parkeer assistent
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- koplampreiniging
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag passagier
- Hill hold functie
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- schakelpaddles
- stuur multifunctioneel
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
= Bijzonderheden =
Natuurlijk mag u hoge eisen stellen aan een echte auto. Doen ze bij Mercedes ook. 'The best or nothing'. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Donkere en koude maanden? U zit altijd goed dankzij de stoelverwarming. Laat de zon maar schijnen door het elektrisch bediende glazen panoramadak. Xenonverlichting zorgt voor een krachtige en heldere lichtbundel. Ook is de auto voorzien van: warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het full map navigatiesysteem zorgt ervoor dat u snel en ontspannen op uw bestemming aankomt. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Door de audiobediening op het stuur regelt u het volume zonder moeite. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. Deze auto is voorzien van schakelpaddles aan het stuur, cruise control en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die waarneemt wanneer de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont. Op een helling houdt hill hold control de handrem vast totdat u weer gas geeft. Minder remweg, meer veiligheid: de Brake Assist haalt het beste uit het remsysteem als het erop aankomt.
Is dit de auto die u zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kunt u hem binnenkort zelf bekijken.
Wij leveren auto's af, door geheel Nederland.
Auto Egberts b.v. is een gespecialiseerd BOVAG bedrijf met jarenlange betrouwbare kennis.
Daarnaast behoren wij ook tot het netwerk van Bosch Car Service.
U kunt bij ons terecht voor aankoop van nieuwe en gebruikte auto’s, alsmede voor reparatie en onderhoud van alle merken.
Vraag vrijblijvend naar onze financieringsmogelijkheden.
Voor vragen of extra informatie neem gerust contact met ons op via 0594-512464 of mail ons via info@autoegberts.nl
Onze advertenties zijn met de grootste zorgvuldigheid opgesteld. Type- en
specificatiefouten in onze advertentie zijn voorbehouden.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























