
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 200 Avantgarde
Algemeen
| Prijs | € 20.999 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 92.906 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 06 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PB-209-S |
| Datum deel 1 | 21-03-2016 (import) |
| Topsnelheid | 226 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,10 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Obsidiaan zwart metallic |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2018
Modelcode: S205
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 66 liter
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 233 km/u
GVW: 2.080 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 128 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,8 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard aflevering:
Zo meeneemprijs.
Bekijk ook onze aanvullende Bovag afleverpakket, hierin zit een onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave en digitale registratie is het BMW dealersysteem, een nieuwe apk keuring en 1 jaar volledige Bovag garantie.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED-koplampen (632)
- Metallic (MET)
- Trekhaak met esp® aanhangwagenstabilisatie (550)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- (357)
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- Cruisecontrol met HOLD-functie en variabele snelheidsbegrenzing SPEEDTRONIC (440)
- Sfeerverlichting in 64 kleuren (877)
- Zitcomfortpakket (P65)
- armsteun voor
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- AVANTGARDE Exterieur (chroom delen exterieur, lichtmetalen velgen 17") (P15)
- AVANTGARDE Interieur (kunstlederen bekleding) (P14)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Deze Mercedes Benz is dealeronderhouden en verkeerd in zeer goede staat. De auto is voorzien van vele extra's en wordt standaard geleverd inclusief een nieuwe apk keuring. Bij de 91dkm gereden heeft de auto nog een B beurt gehad, hierbij worden ook de bougies vervangen. Kortom, een keurige auto waarvan de volledige geschiedenis aanwezig is.
Afleverkosten bedragen €795.- icm 1 jaar volledige Bovag garantie.
Wij zijn aangesloten bij BMW en werken dan ook met de juiste, originele BMW apparatuur om onze auto's zo goed mogelijk af te leveren. Ook heeft u bij ons volledig inzicht in de volledige onderhoudshistorie van BMW, ongeacht bij welke vestiging van BMW in binnen of buitenland. Ook kunt u zien wat er door BMW is uitgevoerd aan terugroepacties of garanties. Verder zijn wij lid van de BOVAG en N.A.P. Ook voor financieringen zakelijk of particulier bent u bij ons aan het juiste adres.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































































