
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 200 CDI Ambition | APK 01-2027 | Climate | Cruise | Navi | PDC | Stoelverwarming |
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 279.993 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 24 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZS-884-K |
| Datum deel 1 | 11-08-2015 (import) |
| Topsnelheid | 214 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | OBSIDIAN BLACK (197U) |
| Gewicht | 1445 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | oktober 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2018
Modelcode: S205
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 66 liter
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 214 km/u
GVW: 2.120 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Interieur: FABRIC (000A), Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 109 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,4 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 462 - € 483 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Meeneemprijs
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- (357)
- 16" multispaaks LM velgen, vanadiumzilver, 205/60 (70R)
- Stoelverwarming voor de bestuurder en voorpassagier (873)
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- Audio-installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- koplampen adaptief
- LED-koplampen (632)
- LED dagrijverlichting
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- multimedia-voorbereiding
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Trekhaak met esp® aanhangwagenstabilisatie (550)
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
LET OP EXPORTPRIJS EX. BPM, PRIJS VOOR NL : € 7.350,-
Welkom bij Autobedrijf Vlashuizen B.V.
Wij zijn gespecialiseerd in verkoop voor handel of export en kunnen alle documenten en exportkentekens verzorgen, neem contact met ons op voor de tarieven naar uw land. Kijk voor onze actuele voorraad en meer informatie op www.vlashuizen.nl.
Telefoon: +31402624289
E-mail: info@vlashuizen.nl
Adres: Tarasconweg 15-17, 5627 GB Eindhoven
Locatie: Eindhoven (NL) | 20 km van Duitse grens | Eindhoven Airport op 5 km.
Openingstijden:
Ma t/m Vr 09:00 - 17:00
Zaterdag 10.00 - 13.00 Enkel alleen op afspraak!
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































