
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 250 Business Class Avantgarde *Adapt.Cruisecontr.*Xenon
Algemeen
| Prijs | € 12.650 |
| Bouwjaar | September 2012 |
| Kilometerstand | 194.258 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | Z-332-JJ |
| Datum deel 1 | 21-09-2012 (import) |
| Topsnelheid | 233 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1475 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 7,4 s
Topsnelheid: 233 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.115 kg
Afmetingen (LxBxH): 461 x 177 x 146 cm
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Trekhaak uitklapbaar
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
Overige
- Licht-pakket (Bi-xenon koplampen, Koplampen adaptief, Koplampreiniging, Koplampreiniging, LED dagrijverlichting, Wis-/was installatie voor koplampen)
- Rijassistentiepakket (Bots herkenning en activatie, Cruise control adaptief, Dodehoek detector, Rijstrooksensor)
= Bijzonderheden =
Deze keurige Mercedes C250 is afkomstig van de 2e eigenaar en wordt afgeleverd met 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak, een nieuwe APK, vloeistofcontrole, reinigingsbeurt, gegarandeerde kilometerstand (NAP) en de tenaamstelling van het voertuig bij ons op locatie.
U ontvangt bij ons een minimale inruilwaarde van €300,- (ongeacht de staat waarin de auto verkeert).
Wij zijn een RDW erkend bedrijf en kunnen uw nieuwe auto tenaamstellen en indien van toepassing uw huidige auto vrijwaren bij inruil.
Wij berekenen geen afleverkosten en het maken van een proefrit, uit laten voeren van een aankoopkeuring of het afsluiten van een financiering is mogelijk.
Voor een volledige foto rapportage verwijzen wij u naar onze website: www.autodeka.nl/occasions . Hier vindt u, indien van toepassing, ook detail foto's van noemenswaardige beschadigingen.
Wij staan garant voor transparant zakendoen en beantwoorden dan ook graag al uw vragen, u kunt ons bereiken op het telefoonnummer: 078-8908315 of per e-mail naar: info@autodeka.nl.
De scherpe prijzen zijn het resultaat van de lage vestigingskosten en een hoge omloopsnelheid van meer dan 60 auto’s per maand. Reserveren is daarom alleen mogelijk gedurende uw reistijd.
Onze openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 08:30 tot 17:30 en op zaterdag van 10:00 tot 16:00.
Tot ziens bij Auto Deka!
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































