
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 300 e AMG-Line Edition (SFEERVERLICHTING, MEMORY, PANORAMADAK, ACC, TREKHAAK, STOELVERWARM
Algemeen
| Prijs | € 46.945 |
| Prijs excl. BTW | € 38.834 excl. BTW |
| Bouwjaar | December 2024 |
| Kilometerstand | 29.230 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 05 december 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | GVG-52-S |
| Datum deel 1 | 05-12-2024 |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,20 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grafiet-grijs metallic |
| Gewicht | 2020 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 167 |
| Introductiejaar | mei 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 230 kW (313 PK)
Vermogen elektromotor(en): 95 kW (129 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 112 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat voor: 225/45 R18
Bandenmaat achter: 255/40 R18
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,2 s
Topsnelheid: 240 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.655 kg
Afmetingen (LxBxH): 479 x 182 x 146 cm
Wielbasis: 287 cm
Accu
Accu: 25 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Accu laadvermogen: 11 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Stekkeraansluiting snellader: Combined Charging System
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 0,6 l/100km (1 op 166,7)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 22,7 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Pianolak interieur afwerking
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Geluidwerend glas
- Grootlicht-assistent
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Extra getint glas
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Zelfstandige rijstrookwissel
Overig
- Android Auto
- Apple carplay
- Burmester-audio
- Carbon interieurdelen
- Dashboard bekleed met leder
- Dimlichten automatisch
- File-assistent
- Geblindeerde ramen achter
- Geperforeerde remschijven voorzijde
- Hemelbekleding zwart
- Instaplijsten verlicht met logo
- Keyless start
- Lane assist
- Lichtmetalen velgen 18"
- Oplaadmogelijkheid
- Schakelflippers
- Sfeerverlichting
- Side-assist
- Speed-limiter
= Bijzonderheden =
Hartelijk welkom bij Allegro Occasions in Barneveld! U bent terecht gekomen bij één van de auto's uit onze nauwkeurig geselecteerde occasionvoorraad.
Deze Mercedes-Benz C-klasse Estate komt uit 2024, werd geleverd van 30-05-2024 tot 31-12-2024 en kostte toen € 68.783,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2024 op kenteken, is voorzien van een benzine én een elektriciteit-motor en een cilinderinhoud van 1999 cc. Dit voertuig heeft een maximum vermogen van 150 kW (204 PK), en een continu (elektrisch) vermogen van 47 kW (64 PK). De personenauto heeft een topsnelheid van 240 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 6,2 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 0,6 liter per 100 km en hij weegt 2020 kg. De APK is geldig tot 05-12-2028 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 399,58 per kwartaal. Deze auto is afkomstig van de eerste eigenaar, is volledig en accuraat dealer-onderhouden (complete historie aanwezig) en ook de BTW over het verkoopbedrag is voor ondernemers terug te vorderen.
Wij zijn een bij VASS-aangesloten universeel autobedrijf met jarenlange ervaring in de autobranche. Dankzij ons nauwkeurige inkoopproces, onze technische check vooraf en onze service nadien, staan wij volledig in voor de kwaliteit van onze auto's. Wij onderscheiden ons met een prachtige collectie occasions waarin onze auto's uitsluitend aantoonbaar zijn (dealer)onderhouden en veelal origineel Nederlands zijn geleverd. Wij berekenen scherpe meeneemprijzen en geen afleverkosten. In aanvulling hierop werken we met twee afleverpakketten waarin we u extra services bieden. Zie hiervoor de afleverpakketten in de fotoreportage van deze auto.
> Benieuwd naar de mening van voorgaande klanten? Check onze Google Reviews!
> Uw huidige auto inruilen? Geen probleem, stuur voor een indicatie foto's naar ons WhatsApp-nummer: 06 18 68 45 47.
> Uw nieuwe auto financieren? In overleg met onze partners garanderen wij het laagste maandbedrag.
Wij zijn op maandag tot en met zaterdag geopend. Het is aan te raden een afspraak in te plannen voor een bezichtiging of proefrit met één van onze auto's. Zo weet u zeker dat u niet voor niets onderweg gaat en bent u er zeker van dat de auto nog beschikbaar is als u bij ons aankomt.
Graag tot ziens in onze showroom aan de Albert Plesmanstraat 28, 3772 MN, Barneveld. De koffie staat klaar!
*** Wij hebben deze advertentie nauwkeurig en met zorg opgesteld, echter kunnen hier geen rechten aan worden ontleend. Daarom zijn type-, zet- en spelfouten dan ook voorbehouden.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























