
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 300e AMG 313PK MEMORY+TREKH+ACC+
Algemeen
| Prijs | € 35.740 |
| Bouwjaar | Oktober 2022 |
| Kilometerstand | 78.142 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 01 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-487-KR |
| Datum deel 1 | 01-10-2022 (import) |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,20 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Black metallic (zwart metallic) |
| Gewicht | 2020 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 167 |
| Introductiejaar | maart 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Mercedes C-klasse Estate 300e AMG 313PK Facelift met grote EV rijbereik! Prachtige kleurcombinatie en keurig onderhouden!
Mercedes C-klasse Estate 300e AMG 313PK MEMORY+TREKH+ACC+
- Kenteken: X-487-KR
- Merk: Mercedes
- Model: C-klasse Estate
- APK tot: 01-10-2026
- Tellerstand: 78142 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Accucapaciteit: 25 kWh
- Bouwjaar: 2022
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Kleurnaam: Black metallic
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: wit
- Interieurnaam: White leather
- Motorinhoud: 1999 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 254920
- Vermogen: 230 kW / 313pk
- Ledig gewicht: 2020 kg
- Max. trekgewicht: 1800 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 0.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 479 cm
- Breedte: 190 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 387 - 423 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Premium pakket
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Keyless entry
- Laser LED koplampen
- Rondomzicht camera
- Sfeerverlichting
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- AMG-styling
- Achterruitwisser
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Trekhaak
- Verlaagde carrosserie
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kunstlederen bekleding
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Centrale airbag voor
- Comfortonderstel
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoek detectie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Full-LED koplampen
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Kunstlederen interieurdelen
- Laser LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 18"
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- Multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Sfeerverlichting
- Stuur nappaleder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
Mercedes C-klasse Estate 300 e AMG Line 313PK MARGE AUTO
Voorzien van oa:
Climate control, adaptieve cruise control, sfeerverlichting, keyless entry&start, Digital LED koplampen met grootlicht assistent, 360-camera, el inklapbare trekhaak, el. achterklep, el. stoelverstelling met geheugen l+r, audio upgrade, akoestisch glas, stoelverwarming, Apple Carply, Android Auto, rijstrookdetectie met correctie, binnen en buitenspiegels automatisch dimmend, donkerglas achter, lederen bekleding enz
Betreft de facelift versie met groot electrisch rijbereik! , erg prettig met de huidige brandstofprijzen
Let op wij werken alleen op afspraak.
Inruil mogelijk
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid opgesteld, mochten er onverhoopt toch fouten staan vermeld kunnen hieraan geen rechten worden ontleend
Gedurende een financiering- of leaseaanvraag kan de auto niet worden gereserveerd en blijft beschikbaar voor verkoop
Blom Auto
C. Huygensstraat 18
8141 GM Heino
0610374900
info@blomauto.nl
blomauto.nl/
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























![Kia EV6 - 58 kWh [ Half-Leder Stoelverwarming Navi Xenon/led apple/ android]](https://cdn.autowereld.nl/I762178357/240x180/kia-ev6-58-kwh-half-leder-stoelverwarming-navi-xenon-led-apple-android.jpg)



























![MINI Countryman - 1.5 Cooper S E ALL4 [ Panorama LED Harman/Kardon Leder ]](https://cdn.autowereld.nl/I762178540/240x180/mini-countryman-1-5-cooper-s-e-all4-panorama-led-harman-kardon-leder.jpg)


























































