
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 43/450 AMG 4MATIC Pano | Leder | Memory | 360
Algemeen
| Prijs | € 20.950 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 255.433 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-284-JD |
| Datum deel 1 | 13-05-2016 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,00 sec |
| Motorvermogen | 270 kW (367 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1635 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 5,0 s
Topsnelheid: 250 km/u
GVW: 2.320 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 185 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik in de stad: 10,4 l/100km (1 op 9,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket premium: Nieuwe APK, afleverbeurt, volle tank en 12 maanden BOVAG garantie.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- AMG Line Exterieur ("Lichtmetalen velgen 18""", AMG-styling, Sportonderstel)
- Parkeer pakket (Achteruitrijcamera, Parkeer-assistent, Parkeer-assistent, Parkeer-assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor achter, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter, Parkeersensor voor en achter, Parkeersensor voor en achter, Rondomzicht camera)
- Spiegel-pakket (Buitenspiegel automatisch dimmend, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar)
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
U kunt uw leasecontract ook via APW Auto’s regelen. Omdat geen klant hetzelfde is kunnen wij in samenwerking met TW Lease maatwerk bieden. Zij nemen, als u dat wenst, contact met u op om de diverse lease- en financieringsmogelijkheden te bespreken. Meer weten? TW Lease (www.twlease.nl) kan u uitgebreid informeren over de verschillende mogelijkheden. Uw contactpersoon is Erik van Hoof, hij is bereikbaar op telefoonnummer: 06-19907891 of via e-mail op erik@twlease.nl.
Vragen over deze auto, whatsapp: 0645726647
I.v.m. drukte werken wij bij voorkeur op afspraak voor het bezichtigen van een auto.
APW auto,s B.V. is een universeel garagebedrijf.
Op onze nieuwe locatie te Reusel Kunnen we u optimaal van dienst zijn!
Een moderne werkplaats, showroom voor de verkoop van een goede betrouwbare occasion en een wachtruimte waar u kunt genieten van een kop koffie.
Kom gerust langs voor een vrijblijvend advies, onderhoud of een mooie occasion die perfect aan uw wensen voldoet.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























