
Mercedes-Benz C-klasse Estate - C300 258pk 9G-TRONIC AMG Line
Algemeen
| Prijs | € 34.950 |
| Prijs excl. BTW | € 29.167 excl. BTW |
| Bouwjaar | September 2022 |
| Kilometerstand | 79.989 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HJB-28-G |
| Datum deel 1 | 21-09-2022 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,00 sec |
| Motorvermogen | 190 kW (258 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1635 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | oktober 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/cassette-speler
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2022-03
Modeljaar: 2022
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Maten en gewichten
GVW: 2.340 kg
Afmetingen (LxBxH): 479 x 190 x 145 cm
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 158 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 599): Versteegen Full Servicepakket:
De gecommuniceerde prijs is de rijklaar prijs, inclusief leges, vloeistoffen check en een wasbeurt.
Om uw 'nieuwe' auto in een zo perfect mogelijke staat af te leveren adviseren wij het 'Versteegen Full Service' pakket. Voor slechts € 599,- krijgt de occasion van uw keuze extra:
- Volledige onderhoudsbeurt incl eventuele aanvullende werkzaamheden
- tot 12 maanden garantie
- Distributieriem indien deze binnen een jaar/20.000 km vervangen moet worden
- Nieuwe APK
- Volledige poetsbeurt
- Brandstof
- Bosch Car Service 24/7 pechhulp NL
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
= Aanvullende opties en accessoires =
Alarm
- Antidiefstalpakket URBAN GUARD Plus
Audio, tv en 12v access
- Digitale radio (DAB)
- EQ Boost startdynamo
- MBUX multimediasysteem
- USB-pakket
Comfort aandrijving
- Grotere brandstoftank, 66 liter
Communicatie / navigatie
- MBUX navigatie premium
- Remote services
- Smartphone-integratie
Instrumenten
- 12,3'' digitaal combi-instrument
- MBUX uitgebreide functies
- Mediadisplay 11,9 inch
- Vingerdrukscanner
Lading interieur
- Dubbele bekerhouder
Ophanging
- DYNAMIC SELECT
- Sportonderstel met SPORT DIRECT STEERING
Remmen
- AMG-remsysteem
Sloten
- EASY PACK-achterklep
- KEYLESS GO-startfunctie
- Voorbereding digitale voertuigsleuteloverdracht
Trim exterieur
- AMG-achterbumper met inzetstuk en diffusorlook zwart
- AMG-dorpelverbreders in carrosseriekleur
- AMG voorbumper met sportieve luchtinlaten en sierelementen chroom
- B-stijlen hoogglanzend zwart
- Grille met geïntegreerde Mercedes-Benz ster en één enkele lamel in mat iridiumzilver met chroomaccenten
- Motorkap met powerdomes
- Sierlijst bovenkant portieren in chroom
- Twee zwarte uitlaatsierstukken
- Unilakken
Trim interieur
- Bagageruimtemanagementsysteem EASY PACK-fixkit
- Bekleding in lederlook ARTICO/microvezel DINAMICA zwart
- Dakconsole hoogglans zwart
- Dashboard in lederlook ARTICO
- Interieurhemel in stof zwart
- Luchtuitstroomopeningen: ringen in zilverchroom
- Middenconsole hoogglanzend zwart
- Multifunctioneel stuurwiel leder
- Sierdelen metaalstructuur
- Veloursmatten
Veiligheid aandrijving
- Actieve dodehoekassistent
- Actieve spoorassistent
Velgen en banden
- 18'' vijfspaaks lichtmetalen AMG-velgen
Verlichting exterieur
- Adaptieve grootlichtassistent
- High-performance led-koplampen
Verlichting interieur
- Sfeerverlichting 64 kleuren
Wettelijke kit
- Ggevarenvest voor de bestuurder
Zetels
- Stoelverwarming voor
- Viervoudig verstelbare lendensteun
Zichtbaarheid
- Parkeerpakket met achteruitrijcamera
= Bijzonderheden =
Bij Versteegen Auto's hanteren we heldere rijklaar prijzen en worden al onze occasions standaard afgeleverd met de volgende zekerheden;
- 12 maanden BOVAG garantie
- BOVAG afleverbeurt/Vloeistoffen check
- BOVAG 40 punten check
- BOVAG omruil garantie
- Leges en een wasbeurt
= Optioneel
Om uw 'nieuwe' auto in een zo perfect mogelijke staat af te leveren adviseren wij het 'Versteegen Full Service' pakket. Voor slechts € 599,- krijgt de occasion van uw keuze extra:
- Volledige onderhoudsbeurt incl eventuele aanvullende werkzaamheden
- Distributieriem indien deze binnen een jaar/20.000 km vervangen moet worden
- Nieuwe APK
- Volledige poetsbeurt
- Brandstof
- Bosch Car Service 24/7 pechhulp NL
** De occasion advertenties zijn met de grootste zorg opgesteld en toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie niet volledig is of een fout bevat. Derhalve zijn alle advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten. Controleer daarom ook altijd of de voor U belangrijkste opties aanwezig zijn zodat er later geen misverstanden ontstaan. **
LET OP!!! I DOOR DE GROTE DRUKE IS HET MOGELIJK DAT DE VOORRAAD NIET UP TO DATE IS. BEL DAAROM ALTIJD OF DE GEWEESTE AUTO NOG BESCHIKBAAR IS...
Wij kijken uit naar je komst. Tot binnenkort!
Bel 071-5801386 of mail naar verkoop@versteegenautos.nl, ook bereikbaar via whatsapp 06-54211945
Versteegen Auto’s is naast universeel BOVAG-bedrijf ook een Bosch Car Service Center. Ons modern autobedrijf heeft alles onder één dak:
Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s, minimaal 80 occasions op voorraad in elke prijsklasse. Een moderne werkplaats waar reparatie, APK keuring en onderhoud van alle merken wordt uitgevoerd. Tankstation en een Carwashcenter met wasstraat en twee wasboxen. Verkoop van accessoires. Inbouw van carkit, cruise controle, navigatie, trekhaak etc. Taxaties, inkopen, huren en leasen van diverse voertuigen. Daarnaast hebben wij een uitgebreid aanbod in kredietverlening en verzekeringen. Kortom, totaal Service in optima forma …
Voor een persoonlijk en vakkundig advies kunt u terecht bij één onze medewerkers.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























