
Mercedes-Benz Citan - 112 CDI Pro automaat|Navi|Cruise|Bumpers in kleur
Algemeen
| Prijs | € 23.500 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 28.435 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 87.597 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 13 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-48-PFG |
| Datum deel 1 | 03-05-2023 (import) |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1438 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Referentienummer: 33
Technische informatie
Koppel: 270 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 54 liter
Acceleratie (0-100): 11,7 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxB): 449 x 186 cm
Wielbasis: 272 cm
Gewichten
GVW: 2.059 kg
Functioneel
Inhoud laadruimte: 2.372 l
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
CO₂-uitstoot (WLTP): 148 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 130 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket 1
Dit afleverpakket bevat: Geen extra kosten, Geen garantie, zo meenemen, Inruil mogelijk, Professioneel gereinigd, Technische controle, Te naam stellen op onze locatie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
- Bestuurdersstoel, in hoogte verstelbaar met lendensteun (SF6)
- comfortstoel(en)
- High-performance led-koplampen (LG7)
- Airbag bestuurder en bijrijder (SA4)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Armsteun met opbergvak (FG1)
- Attention Assist (JW8)
- Digital radio (E1D)
- dimlichten automatisch
- Dinamisch exterieur Pakket (metaalkleur) (Z9D)
- ECO Start-Stop-Functie "PLUS" (MJ8)
- Elekt. ruitbediening voor met one-touch (FE3)
- Geen extra kosten
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- Houten vloer in de laadruimte (V43)
- Instructieboekjes aanwezig
- Kunststofvloer in de laadruimte (V29)
- Mercedes-Benz noodoproepsysteem (EY5)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Parkeerpakket achter (Parkeerhulp achter, Achteruitrijcamera) (EX5)
- Roetfilter
- Rookvrij
- Scheidingswand doorlopend (D50)
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar (CL1)
- Thorax-sidebags en windowbags, voor (SH5)
- Tweezits bijrijdersstoel met vaste rugleuning (SH3)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Citan verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























