
Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake - 180 Ambition
Algemeen
| Prijs | € 17.985 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 106.841 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 19 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-574-TS |
| Datum deel 1 | 19-12-2018 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | POLAR SILVER - METALLIC PAINT (761U) |
| Gewicht | 1360 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2019
Modelcode: X117
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,1 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.955 kg
Breedte: 178 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Fabric/imitation leather/microfiber (650A), Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
CO₂-uitstoot (NEDC): 169 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Garantie :
Zoals iedereen bieden wij onze auto's aan voor internetmeeneemprijzen.
Realiseert u zich echter wel dat er soms nog kosten gemaakt moeten worden voor een onderhoudsbeurt en extra garantie.
Daarvoor bieden wij diverse garantie en onderhoud pakketten waar u een keuze uit kan maken. Dit is uiteraard optioneel en niet verplicht.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!!
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 18'' vijf-dubbelspaaks lichtmetalen velgen (612)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- High-performance led-koplampen (632)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- (357)
- AUDIO 20 CD (505)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera (218)
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- AMG Line (AMG-styling, lichtmetalen velgen 18", Driespaaks multifunctioneel sportstuur in leder, lederen stuurwiel en versnellingspook, Seat comfort package, Sierdelen in aluminium dwarsgeslepen licht, sportonderstel) (950)
- Nightpakket (AMG-styling, lichtmetalen velgen 18") (P55)
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Tevens kunt u bij ons terecht voor autoreiniging, onderhoud enz.
Bij geen gehoor en voor meer informatie Tel:+31654767362.
Ook per whatsapp via 0591635439
We zijn ook te volgen op Facebook, https://www.facebook.com/TeubenAutos
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
De verbruiksgegevens zijn fabrieks gegevens en kunnen dus enigszins afwijken.
Zie voor een uitgebreide fotoreportage 'eigen' website (https://www.teubenautos.nl) ! Ook voor eventuele krasjes en/of beschadigingen.
Let op: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.teubenautos.nl is altijd actueel. Andere websites helaas niet altijd.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































