
Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake - 180 Ambition AMG Camera
Algemeen
| Prijs | € 16.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 124.265 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PB-084-T |
| Datum deel 1 | 31-05-2017 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1360 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | april 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Acceleratie (0-100): 8,8 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.955 kg
Afmetingen (LxBxH): 464 x 178 x 144 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Sportonderstel
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- AMG Line ("Lichtmetalen velgen 18""", Aluminium interieur afwerking, AMG-styling, Houten versnellingspook, Lederen stuurwiel, Lederen versnellingspook, Passagiersstoel in hoogte verstelbaar, Sportonderstel, Sportstuur)
- Night-pakket ("Lichtmetalen velgen 18""", Extra getint glas)
- Speciale kleur
= Bijzonderheden =
Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake 180 Ambition AMG
Nieuwstaat!
Boekjes en 2 sleutels aanwezig
Garantie/financiering mogelijk
VEEN AUTO'S Veendam is een jong, dynamisch bedrijf.
Wij zijn aangesloten bij de VWE, RDW en lid van de Nationale Autopas.
Genoemde prijs is een scherpe internetprijs, alle inruil is mogelijk, wij kunnen uw huidige auto voor een handelsprijs inruilen, voor meer informatie kunt u ons bellen. Of WhatsApp ons de foto's van u inruil auto.
Tel: 0598-592313
Bent u van plan om langs te komen? Bel ons of de gewenste auto nog beschikbaar is, dit om teleurstellingen te voorkomen
Onze auto’s kunt u overdag maar ook ’s-avonds en in het weekend vrijblijvend bezichtigen.
Proefrit maken is natuurlijk mogelijk, en de koffie staat voor u klaar.
Openingstijden Ma t/m Zat van 09.00 uur t/m 17.00 uur
Buiten openingstijden op afspraak geopend.
U kunt bij ons 24/7 uw voertuig op naam zetten!
LIKE onze Facebook pagina en blijf op de hoogte https://www.facebook.com/veenautos/
Op alle aangeboden voertuigen zijn opties, schrijf- en tekst fouten voorbehouden.
Met vriendelijke groet,
Veen Auto's
Lloydsweg 28c
9641 KK Veendam
Tel: 0598-592313
info@veenautos.nl
www.veenautos.nl
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























