
Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake - 180 AMG / AIRCO / CLIMA / CRUISE / PANO / PDC
Algemeen
| Prijs | € 13.299 |
| Bouwjaar | September 2015 |
| Kilometerstand | 187.740 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 12 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GZ-873-B |
| Datum deel 1 | 30-09-2015 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1360 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Acceleratie (0-100): 9,3 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.955 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 178 x 144 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 128 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportief interieur
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"""
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"""
- AMG-styling
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampen adaptief
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- AMG Line ("Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18""", Aluminium interieur afwerking, AMG-styling, Lederen stuurwiel, Lederen versnellingspook, Passagiersstoel in hoogte verstelbaar, Sportief interieur)
Voor vragen kunt u gerust contact opnemen!
Telefoonnummer: 0613439634
Met vriendelijke groet,
Sander Vos
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























