
Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake - 180 Business Solution AMG , Panoramadak, Trekhaak, Memory,
Algemeen
| Prijs | € 25.850 |
| Prijs excl. BTW | € 21.656 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 111.164 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 09 juli 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | J-025-VG |
| Datum deel 1 | 27-10-2020 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1355 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 725 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2019 - dec. 2021
Modelcode: X118
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 43 liter
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.015 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 186 x 144 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 142 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Vlastuin Auto's Holleweg 20 3925LW SCHERPENZEEL GLD, NL 0318571233 http://www.vlastuinauto.nl info@vlastuinauto.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- AMG-styling
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak uitklapbaar
- Verlaagde carrosserie
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio-installatie
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelfilppers
- Sfeerverlichting
- Sportstuur
- Virtual cockpit
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Isofix
- Lane assist
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- High-performance LED-koplampen (632)
- kunstlederen/stof bekleding
- Mercedes-Benz navigatie (365)
- Rijstrooksensor met correctie
- Stoelverwarming voor (873)
- Thermotronic (581)
- Vijf-spaak lichtmetalen AMG velgen 18" (RQS)
- (550)
- Achterbankleuning 40/20/40 neerklapbaar (287)
- Business Plus-pakket (Elektrisch glazen panorama-dak, Armsteun achter, Audio-installatie, Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen, Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen, Grootlichtassistent, Keyless entry, keyless entry/start, Koplampen adaptief, Matrix led koplampen)
- Business Solution Plus (DC3)
- Connected services
- Dab
- Digitale radio (537)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- KEYLESS GO-startfunctie (893)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- Sfeerverlichting in 64 kleuren (877)
- Sierdelen dwarsgeslepen aluminium licht (H44)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- Viervoudig verstelbare lendensteun (U22)
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Widescreen cockpit (458)
Prijs op basis van meeneemprijs! Kijk bij de afleverpakketten naar de mogelijkheid voor het aanschaffen van diverse afleverpakketten, bijvoorbeeld met BOVAG-garantie. De verkoopadviseur kan u begeleiden bij het maken van uw keuze.
VlastuinAuto heeft meer dan 200 occasions op voorraad. Bij ons kiest u voor kwaliteit, auto’s met originele en over het algemeen lage kilometerstanden, geen schade auto’s en de meeste occasions zijn bij dealers onderhouden. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en wij zorgen ervoor dat de auto klaar staat om desgewenst ook een proefrit te kunnen maken. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar. Bel of mail voor het maken van een afspraak. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp op nummer: 06-21960504.
We delen graag onze kennis om u goed te adviseren bij de aankoop van een occasions. U bent van harte welkom in onze showroom om onze service te ervaren. De koffie wordt bij ons vers voor u gezet en we serveren daarbij een lekker chocolaatje!
Disclaimer: Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering! Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























