
Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake - 200 Prestige Led Navi Camera El kofferklep
Algemeen
| Prijs | € 16.750 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 100.284 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 08 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZN-517-K |
| Datum deel 1 | 20-12-2017 (import) |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1360 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | april 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2016 - mei 2018
Modelcode: X117
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.955 kg
Afmetingen (LxBxH): 469 x 178 x 146 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Danny Bosters Auto's Orthen 194 5231XV 'S-HERTOGENBOSCH, NL 0736425824 http://www.bostersautos.nl brabuscv8@hotmail.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- schakelpaddles
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Urban-pakket (kunstlederen/stof bekleding, Lichtmetalen velgen 18", Passagiersstoel in hoogte verstelbaar, stuur en versnellingspook (kunst)leder)
- Variabele stuuroverbrenging
= Bijzonderheden =
Volledig onderhouden alles gedocumenteerd
Voor meer info bel 073-6425824 of 06-54782113
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























