
Mercedes-Benz CLA-Klasse - 180 AUTOMAAT | PANORAMADAK | AMG EXTERIEUR & INTERIEUR | NAVIGATIE | SPORTSTOELEN | LED |
Algemeen
| Prijs | € 23.900 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 83.433 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 15 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XV-267-Z |
| Datum deel 1 | 29-03-2019 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Berggrijs metaalkleur (787) |
| Gewicht | 1330 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 715 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2019
Modelcode: C117
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxB): 469 x 178 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Lederlook ARTICO/microvezel DINAMICA zwart (651), Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
CO₂-uitstoot (NEDC): 141 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking service
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Servicepakket plus (€ 995 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Vloeistoffen bijgevuld
- Minimaal 6 maanden APK
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
- Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Extra bandenset: Zomerbanden, Lichtmetalen velgen, Bandenmaat: 18 inch
Bandenset: Winterbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- High-performance led-koplampen (632)
- Mountaingrijs (787)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
Infotainment
- (357)
- Smartphone-integratiepakket (14U)
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- Digitale radio (537)
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- Stoelverwarming voor (873)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera (218)
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- Viervoudig verstelbare lendensteun (U22)
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- Actieve parkeerassistent (parkeer assistent, parkeersensor achter, parkeersensor voor) (235)
- AMG Line (18" vijf-dubbelspaaks lichtmetalen velgen, AMG-styling, Bekleding lederlook ARTICO/stof Maringá kristalgrijs met siernaden wit, Driespaaks multifunctioneel sportstuur in leder, lederen stuurwiel en versnellingspook, Seat comfort package, Sierdelen in aluminium dwarsgeslepen licht, sportonderstel) (950)
- Extra set banden
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Welkom bij Van Mossel MOC
Vraag nu – geheel vrijblijvend – uw inruilvoorstel aan of maak een afspraak voor een proefrit in de occasion van uw keuze! Onze verkoopadviseurs zijn u online, telefonisch en vanzelfsprekend in onze showrooms graag van dienst.
De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Met vriendelijke groet,
Verkoopteam Mega Occasion Centrum Hengelo
Mark Slotboom: 06–12826057
Aleksander Ametovich: 06–21937750
Chris Koershuis: 06–11167923
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-Klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























