





Mercedes-Benz CLA-Klasse - 180 Business Solution AMG Ambientlight/CarPlay/Stoelverwarming/PDC/18"/Led
Algemeen
| Prijs | € 24.940 |
| Bouwjaar | Juli 2020 |
| Kilometerstand | 106.500 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-068-FN |
| Datum deel 1 | 06-07-2020 (import) |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Moudsteingrau (grijs metallic) |
| Gewicht | 1310 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 705 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | mei 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R18
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 216 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.945 kg
Afmetingen (LxBxH): 469 x 183 x 144 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
CO₂-uitstoot: 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- 18 " M Bicolor
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afgevlakt stuurwiel
- Ambiente verlichting
- AMG interieur-exterieur
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun
- Boekjes aanwezig
- Digitaal Cockpit
- Driver Attention Assist (vermoeidheid detectie )
- Garantie
- Groot scherm
- Interieurlijsten Pianolak Schwarz
- Key-less go
- Lane Assist
- Led lampen achter
- Led lampen voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Onderhoud historie
- Park assist
- Startknop
- Touchscreen beeldscherm
- Velours matte
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zwarte hemel
= Bijzonderheden =
Nieuw in onze collectie Mercedes-Benz CLA180 Business Solution AMG line, geconfigureerd in de kleur Mountain grijs. Het AMG pakket zorgt voor een stoere look met zijn 18inch velgen. Het AMG interieur is hoogwaardig afgewerkt met mooie opties.
Deze Mercedes is mooi onderhouden en heeft bij binnenkomst direct onderhoud gehad, dit betreft een rijklaar prijs.
Hierbij diverse belangrijke opties zoals:
950 AMG Line
501 PDC
628 Adaptief grootlichtassistent
889 Keyless start
RVG 48,3 cm (18 inch) AMG lichtmetalen velgen
16 U Apple CarPlay
17U Android Auto
PBG MBUX Premium navigatie
235 Aktieve parkeerassistent incl. PARKTRONIC parkeersensoren voor en achter
877 Sfeerverlichting interieur
642 MULTIBEAM LED
Bij binnenkomst is de auto direct rijklaar gemaakt.
Inruil en financiering mogelijk!
Zeven dagen per week
van 09:00 tot 20:00 uur
op afspraak geopend
Disclaimer:
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Autohuis Oirschot
Herder Pasmansdreef 10
5688HW OIRSCHOT
Telefoon: 0499-441001
WhatsApp: 06 51 67 51 17
E-mail: info@autohuis-oirschot.nl
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-Klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























