
Mercedes-Benz CLA-Klasse - 180 Prestige AFLEVEREN MET NIEUWE APK GARANTIE
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 189.995 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RT-622-N |
| Datum deel 1 | 11-09-2013 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1330 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 715 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | april 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 474 x 178 x 143 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportief interieur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"""
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- AMG-styling
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
= Bijzonderheden =
Autoservice Axacars is de juiste plaats voor een gebruikte personenauto.
Door onze lage kosten en uiteraard een zeer goede inkoop kunnen wij betrouwbare en nette occasions aanbieden tegen de allerscherpste prijzen.
Bij Autoservice Axacars bent u er dus altijd van verzekerd dat u een zeer nette prijs betaald en toch een auto koopt waar u jaren lang rijplezier aan heeft.
Wij zijn uiteraard aangesloten bij de RDW en de BOVAG.
Inruilen van uw huidige auto behoord uiteraard ook tot de mogelijkheden bij Autoservice Axacars.
Wilt u weten of wij de auto hebben staan die precies bij u past? Kijk dan op onze online voorraad of kom gewoon een keertje langs, de koffie staat altijd voor u klaar.
Bovendien geven wij ruime garantie op onze auto's en kilometerstand
AL ONZE AUTO'S HEBBEN ORIGINELE KILOMETERSTAND.
KILOMETERSTAND GARANTIE
GRATIS NIEUWE APK BIJ
AFLEVERING
GEEN DISTRIBUTIERIEM MAAR KETTING
AIRCO
STUURBEKRACHTIGING
WIJ BEREKENEN GEEN AFLEVERINGSKOSTEN
RIJDT EN SCHAKELT PERFECT
INRUIL MOGELIJK
OPENINGSTIJDEN
MAANDAG 08:30-18:00 UUR
DINSDAG 08:30-18:00 UUR
WOENSDAG 08:30-18:00 UUR
DONDERDAG 08:30-18:00 UUR
VRIJDAG 08:30-18:00 UUR
ZATERDAG 09:30-17:00 UUR
*Alle voertuigen zijn scherp gecontroleerd op veiligheid en goed functioneren.
BEL 06-38665957 VOOR EEN PROEFRIT
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-Klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























