
Mercedes-Benz CLA-Klasse - 200 AMG|PANO|KEYLESS|EDITION1|SFEER|CAMERA
Algemeen
| Prijs | € 22.995 |
| Prijs excl. BTW | € 19.114 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 162.519 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 30 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-402-JR |
| Datum deel 1 | 30-04-2019 (import) |
| Topsnelheid | 229 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1320 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R19
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 229 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.950 kg
Afmetingen (LxBxH): 469 x 183 x 144 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
CO₂-uitstoot: 127 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Zeker pakket: Bij HK-Cartrading zorgen we voor een zorgeloze start met ons afleverpakket van €995: - 40-Puntencheck voor een grondige inspectie - Oliebeurt (indien nodig) voor optimale prestaties - 1 Jaar Autotrust Garantie (Instap) voor zekerheid - 1 Jaar APK voor veiligheid Poetsbeurt (Binnen + Buiten) voor een stralende auto Alles wat je nodig hebt om direct de weg op te gaan!
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen sportstuur
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
- Sportonderstel
- Variabele stuuroverbrenging
- Verlaagde carrosserie
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
Overig
- ACC
- AMG Line (Achterbank in delen neerklapbaar, Aluminium interieur afwerking, AMG-styling, Lederen versnellingspook, LED koplampen, Sportonderstel, Variabele stuuroverbrenging)
- Edition 1 pakket ("Lichtmetalen velgen 19""", Extra getint glas)
- Keyless
- Lichtmetalen velgen 19''
- Rijassistentiepakket (Bots herkenning en activatie, Dodehoekdetectie met correctie, Uitwijk assistent)
- Speciale kleur
= Bijzonderheden =
Kenteken: L-402-JR
Onderscheidende opties van de CLA200 Amg Edition 1:
- Amg Pakket
- Night Pakket
- Premium Sound System
- Side assist
- Leder / alcantara interieur
- Panoramadak
- Stoel verwarming
- 19 Inch Amg velgen
- Keyless
- Multibeam-LED koplampen
- 360 achteruitrijcamera
- Sfeerverlichting (aluminium panelen in deuren)
- Carplay Apple/Android
- Augmented Reality (Premium navi met beeld + stoplicht weergave)
- Automatisch inparkeren
- Dynamische rijmodi (Sport/eco/comfort)
- Edition 1
- Lane assist
- Climate control
- Adaptieve Control (ACC)
- 4 Nieuwe banden
- Klein onderhoud bij aflevering
- Stuurhulp
Twee handzender sleutels is beschikbaar.
Wanneer onze occasion niet meer is voorzien van fabrieksgarantie is het mogelijk om garantie bij te kopen. Informeer naar de mogelijkheden.
Tevens raden wij u aan, om ons altijd even te bellen alvorens u komt. Om te checken of de auto waar uw interesse bij ligt, nog altijd aanwezig is. Dit om teleurstellingen te voorkomen.
Mocht u een auto willen inruilen dan ontvangen wij graag enkele duidelijke foto's van het in- exterieur, kilometerstand en vermeld daarbij eventuele beschadigingen en of mankementen. De foto's kunt u sturen via WhatsApp naar: 06 59 61 81 35 of op onze website bij het inruilformulier.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Is voor u een optie belangrijk, dan adviseren wij u hier specifiek naar te vragen.
Mocht u nog vragen hebben of eventuele interesse kunt u ons bellen of mailen. We staan u graag te woord!
Met vriendelijke groet,
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-Klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































































![BMW iX1 - xDrive30 M Sport [ Panorama Stuur-&Stoelverwarming Navi Apple/Android Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762070902/240x180/bmw-ix1-xdrive30-m-sport-panorama-stuur-stoelverwarming-navi-apple-android-camera.jpg)










