
Mercedes-Benz GLB - GLB 250+ Business Solution | Nightpakket | Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 60.530 |
| Prijs excl. BTW | € 50.144 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 1 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | - |
| Motorvermogen | 200 kW (272 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zilver |
| Oorspronkelijke kleur | Hightechzilver |
| Gewicht | 2200 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Klokkenbergweg 3
1101AK Amsterdam
020-8510851
www.hedinautomotive.nl/mercedes-benz
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
Referentienummer: 92696
Technische informatie
Koppel: 335 Nm
Wielbasis: 289 cm
Aandrijving
Actieradius: 630 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,4 s
Topsnelheid: 210 km/u
Accu
Accu: 86 kWh
Accu laden: 11 kW, compleet vol in 9 uur
Accu snelladen: 320 kW
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,9 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 216 - € 236 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Minimale laadtijd AC vanaf: 0
Minimale laadtijd AC tot: 100
Minimale laadtijd DC vanaf: 10
Minimale laadtijd DC tot: 80
Minimale laadtijd DC van 10% tot 80%: 22 min
= Aanvullende opties en accessoires =
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur
- Navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- actieve noodgeval assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale airbag voor
- comfortonderstel
- comfortstoel(en)
- connected services
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dodehoekdetectie met correctie
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- geluidsimulator
- grootlichtassistent
- hemelbekleding donker
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- knie airbag(s)
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Night-pakket (buitenspiegels in andere kleur, Extra getint glas, glans exterieur delen, zwarte glans (piano)lak interieur afwerking)
- oplaadmogelijkheid
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- spraakbediening
- stuurwiel multifunctioneel
- Trekhaak-pakket (aanhanger assistent)
- uitstap waarschuwing
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- verlichte grille/strip
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) met massagefunctie
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
= Bijzonderheden =
92696
Een klassebak is wat oneerbiedig om te zeggen over deze Mercedes. Het merk noemt het zelf 'The best or nothing', en dat klinkt al een stuk beter. Maar wat je ook zegt, dit is absoluut een voortreffelijke auto in alle opzichten. Ben je ook toe aan een auto met elektromotor? Goeie keuze! Het gaat hier om een nieuwe auto, die uit voorraad leverbaar is. Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen. Deze hebben bovendien een massagefunctie, zodat bestuurder en bijrijder altijd fit en soepel uitstappen. Geen stramme rug- en beenspieren meer dankzij de comfortstoelen. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als je met volle handen staat. Het glazen panoramadak zorgt voor een onovertroffen uitzicht. Natuurlijk behoren 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, trailer assistent, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Het digitale dashboard stelt jou in staat jouw cockpitinterface te personaliseren. Nooit meer problemen bij achteruitrijden of inparkeren. De achteruitrijcamera houdt alles in de gaten! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. Praat tegen deze auto en de auto doet wat je wilt dankzij de ingebouwde spraakbediening. Locatie, motorconditie, storingen... via Connected Services krijg je alle vitale info over de auto door. Ook handig bij pech! De uitrusting van deze auto is met full map navigatiesysteem, DAB ontvangst, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur behoorlijk compleet.
Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van je overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met jou mee, zodat je tijdig kunt reageren op noodsituaties. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merk je bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. De actieve dodehoekdetectie voorkomt dat je een voertuig over het hoofd ziet en waarschuwt tijdig. Met voorzieningen als brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, ben je altijd veilig onderweg.
Wordt dit jouw nieuwe auto? We verwelkomen je graag om je deze GLB te laten zien, en dan leggen we je ook uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden.
Gaat jouw autohart sneller kloppen van deze auto? Plan vrijblijvend een proefrit in om de auto in het echt te ervaren. We staan graag voor je klaar bij vragen of voor advies.
Meer aandacht. Meer service.
Bij Hedin Automotive vind je een ruime voorraad van zo’n 5.000 nieuwe en tweedehands auto’s. Voor jezelf of je bedrijf. Om te kopen of te leasen. Wij onderhouden je auto in onze werkplaatsen en herstellen een schade als dat nodig is. En natuurlijk helpen we je bij de financiering of verzekering.
Welkom bij Hedin Automotive. Autohart van Nederland.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLB verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















