
Mercedes-Benz GLC-klasse - 250 4MATIC Business Solution AMG night pakket
Algemeen
| Prijs | € 29.985 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 135.356 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 01 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-884-GD |
| Datum deel 1 | 01-03-2018 (import) |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1635 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2018 - jun. 2019
Modelcode: X253
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 66 liter
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.400 kg
Afmetingen (LxBxH): 468 x 193 x 167 cm
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 152 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Jansen B.V. Zwolseweg 197 7707AG BALKBRUG, NL 0523656620 http://www.autobedrijfjansen.nl info@autobedrijfjansen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- AMG-styling
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- kunstlederen/stof bekleding
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie over ons bedrijf vindt U op onze website www.autobedrijfjansen.nl
Wij zijn al meer dan 50 jaar Mercedes Benz Specialist. Op al onze jonge Mercedes Benz occasions geven we 12 maanden BOVAG-garantie. Tevens wordt de auto geleverd met 1 jaar mobiliteitsgarantie, APK, NAP, afleveringsbeurt en is de onderhoudshistorie aanwezig.
Ook verkopen wij DEMO-auto's onder fabrieksgarantie.
Wij hebben altijd meer dan 50 jong gebruikte Mercedes Benz auto's op voorraad.
Graag ontvangen wij U op ons bedrijf.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLC-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













![Mercedes-Benz GLC-klasse - 250 4MATIC AMG Premium Plus Aut. [ LED Navi Stoelverwarming Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I761047322/240x180/mercedes-benz-glc-klasse-250-4matic-amg-premium-plus-aut-led-navi-stoelverwarming-camera.jpg)









