
Mercedes-Benz GLC-klasse - 300de 4MATIC Premium Plus AMG Pakket pano btw voertuig 2020
Algemeen
| Prijs | € 22.950 |
| Prijs excl. BTW | € 19.075 excl. BTW |
| Bouwjaar | November 2020 |
| Kilometerstand | 295.531 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 19 november 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-139-XP |
| Datum deel 1 | 19-11-2020 (import) |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,20 sec |
| Motorvermogen | 143 kW (194 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1950 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 2025 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Beschikbaarheid
Gereserveerd: Dit voertuig is gereserveerd voor een klant (verkocht onder voorbehoud).
Technische informatie
Vermogen: 143 kW (195 PK)
Vermogen elektromotor(en): 90 kW (122 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en diesel)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 45 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/60 R18
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,2 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.650 kg
Afmetingen (LxBxH): 466 x 189 x 164 cm
Wielbasis: 287 cm
Accu
Accu: 13 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 7.4 kW
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,8 l/100km (1 op 55,6)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 30 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 48 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 722 - € 759 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Pianolak interieur afwerking
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Matrix LED koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Rondomzicht camera
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Bluetooth
- elec. inklapbare spiegels
- elec inklapbare trekhaak
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrook assistent
- Trekhaak Afneembaar
Inruil mogelijk
Wilt u dit voertuig voor de export? Dat kan!
Heeft u interesse? Neem dan contact met ons op!
Telefoon/Whatsapp: 06-27516760
Telefoon/Whatsapp: 06-87939980
Exportkentekens en verzekering kunnen wij direct voor u maken!
We can arrange export license plates and insurance for you directly!
Wir können Exportkennzeichen und Versicherung direkt für Sie arrangieren!
Можемо одмах аранжирати извозне регистарске таблице и осигурање за вас!
U bent van harte welkom bij Safier auto`s
op afspraak voor bezichtiging en of een proefrit bij ons op locatie in Coevorden.
Overschrijven is bij ons 24 uur per dag 7 dagen in de week mogelijk.
De koffie staat klaar we zien u graag tegemoet.
Heeft u nog vragen met betrekking tot deze auto neem dan gerust contact op met ons 06-27516760 / 06-87939980
Al meer dan 30 jaar ervaring met in- en verkoop van Mercedes-Benz zowel personenauto's als bedrijfswagens.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLC-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














![Mercedes-Benz GLC-klasse - 300e 4MATIC Business Solution Aut. [ Navi Digi-dash Camera Leder ]](https://cdn.autowereld.nl/I760989059/240x180/mercedes-benz-glc-klasse-300e-4matic-business-solution-aut-navi-digi-dash-camera-leder.jpg)









