
Mercedes-Benz GLC-klasse - 300e 4MATIC AMG Line
Algemeen
| Prijs | € 77.900 |
| Prijs excl. BTW | € 64.504 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 990 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 11 maart 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 11-03-2026 |
| Topsnelheid | 218 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,70 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver metallic |
| Gewicht | 2225 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 48 |
| Introductiejaar | september 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Floralaan 2
2231ZV Rijnsburg
071-4029224
https://www.haibv.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2022 - dec. 2025
Referentienummer: 4348
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 230 kW (313 PK)
Vermogen elektromotor(en): 100 kW (136 PK)
Vermogen brandstofmotor: 230 kW (313 PK)
Wielbasis: 289 cm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 49 liter
Actieradius: 127 km
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,7 s
Topsnelheid: 218 km/u
Accu
Accu: 31 kWh, Conditie: 0%
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 3
Accu snelladen: nee
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17,9 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 13 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 441 - € 482 per kwartaal
Overige informatie
Elektrisch maximum continu vermogen: 70.00 kW
Elektrisch verbruik extern oplaadbaar WLTP: 234.00 kWh/100km
Actieradius extern oplaadbaar WLTP: 123 km
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-installatie
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- spraakbediening
- WiFi
Exterieur
- AMG-styling
- bagagedek
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
- matrix LED koplampen
- metaalkleur
Extra
- alarmsysteem uitgebreid
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- comfortonderstel
- geluidsimulator
- kunstlederen interieurdelen
- stuur nappaleder
Interieur & Comfort
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- carbonafwerking interieur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch glazen panorama-dak
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Extra getint glas achter
- Geluidwerend glas
- hemelbekleding donker
- keyless entry
- keyless entry
- keyless start
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- sportstuur
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- dodehoekdetectie met correctie
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- oplaadmogelijkheid
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- rondomzicht camera
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLC-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































![Kia EV6 - 58 kWh [ Half-Leder Stoelverwarming Navi Xenon/led apple/ android]](https://cdn.autowereld.nl/I762178357/240x180/kia-ev6-58-kwh-half-leder-stoelverwarming-navi-xenon-led-apple-android.jpg)






















































