
Mercedes-Benz GLC-klasse - 300e 4MATIC AMG Line /Panoramadak /Stoelventilatie /HUD /Memory /28.592 KM
Algemeen
| Prijs | € 65.945 |
| Bouwjaar | Juli 2023 |
| Kilometerstand | 28.591 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 30 november 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JPV-85-F |
| Datum deel 1 | 04-07-2023 (import) |
| Topsnelheid | 218 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,70 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 2255 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 48 |
| Introductiejaar | september 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Autolettestraat 4
3063NP Rotterdam
010-4522322
www.vanmossel.nl/mercedes
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2022
Modelcode: X254
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 49 liter
Actieradius: 127 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,7 s
Topsnelheid: 218 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.840 kg
Wielbasis: 289 cm
Accu
Accu: 31 kWh, Conditie: 98%
Accu laadvermogen: 11 kW
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 12 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 468 - € 512 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis Garantie (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Mercedes-Benz Certified (24 maanden)
- Van Mossel Mercedes-Benz Afleverpakket | € 995,- (€ 995 meerprijs): *Vraag naar de voorwaarden
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis Garantie"): Mercedes-Benz Certified (24 maanden); Banden met een minimaal profiel van 4 mm, Binnen & buitenzijde gepoetst, De eerste 6 maanden of 10.000 km geen aanvullende kosten, Onderhoudsbeurt, Vloeistoffencheck, Volle tank brandstof
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
- 19" tienspaaks lichtmetalen AMG-velgen (RRD)
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Actieve remassistent (258)
- Actieve spoorassistent (243)
- AMG-styling (772)
- Dashboard in lederlook ARTICO (U34)
- Dodehoekassistent (234)
- Grafietgrijs (831U)
- Leder, Zwart (201A)
- Navigatie met harde schijf (365)
- Smartphone-integratie (14U)
- Verwarmde stoelen vooraan (873)
- achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera met dynamische hulplijnen (218)
- Adaptieve grootlichtassistent (608)
- Akoestische signalisatie voor voetgangers (B53)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- armsteun voor
- Bandendruk-controlesysteem (475)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels el. inklapbaar (500)
- buitenspiegels met verlichting
- Centraal display met 11,9" LCD touchscreen met een resolutie van 1.624 x 1.728 pixels (868)
- Centrale airbag (325)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakbekleding stof zwart (51U)
- Dakreling aluminium (725)
- Digitale radio (537)
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele eindapparaten vooraan (897)
- EASY-PACK bagageafdekking (723)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch openen en sluiten achterklep (890)
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare voorzetels met memory (242)
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- KEYLESS GO-startfunctie (893)
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- MBUX multimedia system (521)
- Mercedes-Benz noodoproepsysteem (351)
- Multifunctioneel sportstuurwiel in nappa leder (L5C)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- PARKTRONIC (235)
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Premium Plus-pakket (airco separaat achter, laser LED koplampen, Panoramaschuifdak, Head-up display, keyless entry, rondomzicht camera, Warmte- en geluidswerend glas)
- Rookvrij
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- Snelheids limiet assistent (513)
- Snelheidslimietassistent (504)
- Sportieve comfortstoelen (7U3)
- Sportonderstel (486)
- sportstuur
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- vermoeidheids herkenning
- Viervoudig verstelbare lendensteun voor stoelen vooraan (U22)
- Volledig digitaal combi-instrument (464)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- WiFi voorbereiding
- Zij- en achterruiten verduisterd (840)
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Van Mossel Mercedes-Benz is officieel Mercedes-Benz personenwagendealer voor de regio Groot-Rotterdam, Dordrecht, Hoeksche Waard en Gouda.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLC-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























