
Mercedes-Benz GLC-klasse - 300e 4MATIC AMG Panodak Luchtvering Burmester HUD
Algemeen
| Prijs | € 37.900 |
| Prijs excl. BTW | € 31.471 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 114.728 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 11 januari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | GPR-19-F |
| Datum deel 1 | 11-01-2021 (import) |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1930 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 155 kW (211 PK)
Vermogen elektromotor(en): 90 kW (122 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 50 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R19
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.615 kg
Afmetingen (LxBxH): 466 x 189 x 164 cm
Wielbasis: 287 cm
Accu
Accu: 13 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 7.4 kW
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 2,2 l/100km (1 op 45,5)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 27 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 51 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Pianolak interieur afwerking
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stoel ventilatie voor
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Luchtvering
- Premium kleur
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- AMG Line ("Lichtmetalen velgen 19""", Aluminium interieur afwerking, AMG-styling)
- Head-up display
- Keyless-Go pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Keyless entry)
- Night-pakket ("Lichtmetalen velgen 19""", Extra getint glas)
- Oplaadmogelijkheid
- Treeplanken
= Bijzonderheden =
Mooie mercedes-benz Glc-klasse 300e Hybrid Premium met AMG Line.
Voorzien van bijna alle opties!!
Luchtvering
Panoramadak
head up display
Stoelventilatie
Burmester
Prijs is incl BTW
IEDERE DONDERDAG GESLOTEN!!
Goed om te weten dat u de financiële zaken ook via ASM Autoservice Marten kunt regelen.
Omdat geen klant hetzelfde is kunnen wij in samenwerking met BD Lease maatwerk aanbieden. Zij nemen, indien u wenst, contact met u op om de diverse lease- en financieringsmogelijkheden te bespreken. Hierdoor houdt u het voor ons privé en worden uw financiële zaken direct geregeld.
Meer weten? BD Lease kan u uitgebreid informeren over de verschillende mogelijkheden. Uw contactpersonen zijn Marc Wijckmans bereikbaar op telefoonnummer: 06-36314567 of Edwin Bosmans bereikbaar op telefoonnummer 06-39893044 of via e-mail op info.bosmans@bdlease.nl. Heeft u vragen over een van onze occasions? U kunt ons bereiken op 06-54343808
Omdat we veel onderweg zijn kan mail niet altijd worden beantwoord.
Bezichtiging van een voertuig alleen op afspraak.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLC-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























![Volkswagen ID.3 - 58kWh 204pk 1ST Max [ PANO+CAMERA+20 INCH+STOEL/STUURWIELVERWARMING ]](https://cdn.autowereld.nl/I761948489/240x180/volkswagen-id-3-58kwh-204pk-1st-max-pano-camera-20-inch-stoel-stuurwielverwarming.jpg)





























































