
Mercedes-Benz GLC-klasse - 350 d 4MATIC Premium Plus
Algemeen
| Prijs | € 34.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 151.941 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 04 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-449-VD |
| Datum deel 1 | 06-06-2018 (import) |
| Topsnelheid | 238 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,20 sec |
| Motorvermogen | 190 kW (258 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2987 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1790 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | maart 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz GLC-klasse occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 6,2 s
Topsnelheid: 238 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.500 kg
Afmetingen (LxBxH): 466 x 189 x 164 cm
Wielbasis: 287 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 636 - € 667 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Pianolak interieur afwerking
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Dagelijks geopend van 10:00 tot 18:00 op Afspraak.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLC-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































