
Mercedes-Benz GLC-klasse - 400e 4MATIC AMG Line /Pano Full spec
Algemeen
| Prijs | € 66.999 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 50.148 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJS-21-T |
| Datum deel 1 | 22-02-2023 (import) |
| Topsnelheid | 237 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,60 sec |
| Motorvermogen | 280 kW (381 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 2255 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 48 |
| Introductiejaar | september 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Vierwielaandrijving
GVW: 2.840 kg
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Motorrijtuigenbelasting: € 468 - € 512 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Toerenteller
- Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
- Verstelbare stuurkolom
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metaal-/micakleur
- Open dak
Veiligheid
- Airbag(s) side
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Dubbele airbag
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- Elektrische achterklep
- Elektrische kofferbak
- KEYLESS ENTRY
- KEYLESS START
- Led Dynamische bochtverlichting
- LED koplampen
- Multibeam Led
- Night Pakket
- Parkeersensoren achter
- Stoelmassage
- Stoelverkoeling
= Bijzonderheden =
Bij aflevering 6/12/24 maanden garantie**
Standaard afleverkosten €1295
Advertentie prijs is een meeneem prijs
zakelijke of particuliere financiering mogelijk
-Financial lease
-Operational lease
-Krediet
-Zonder jaar cijfers
-Flexibel leasen
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag van 09:00-18.00 uur
Zaterdag van 9:00-16:00
AP Car Store B.V.
Varenschut 17
5705DK Helmond
Wij zijn ook mobiel bereikbaar :
06-82177058
DISCLAIMER: Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de occasion kunt u het beste telefonisch contact opnemen met ons.
Onder voorbehoud van druk en/of systeemfouten!
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLC-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































