
Mercedes-Benz GLC-klasse - AMG 43 4MATIC Premium Plus | Burmester | Pano | Trekhaak | Memory | ACC | Leer | 360 | Bom
Algemeen
| Prijs | € 55.495 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 102.306 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 09 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GHL-12-T |
| Datum deel 1 | 21-04-2020 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,90 sec |
| Motorvermogen | 287 kW (390 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | GRAPHITE GRAY - METALLIC FINISH (831U) |
| Gewicht | 1775 kg |
| Trekgewicht max | 2460 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2022
Modelcode: X253
Technische informatie
Koppel: 520 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 66 liter
Acceleratie (0-100): 4,9 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.460 kg
Afmetingen (LxB): 468 x 193 cm
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: Leather (250A)
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 10,2 l/100km (1 op 9,8)
CO₂-uitstoot (NEDC): 234 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Meeneempakket:
- Geldige APK
- RDW-leges
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- AMG Line exterieur (P31)
- matrix LED koplampen
- Ruitensproeierinstallatie verwarmd (875)
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- Dakreling aluminium (725)
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- High-performance led-koplampen en led-achterlichten (632)
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Burmester surround sound system (810)
- Navigatiesysteem full map
- Communicatiemodule voor het gebruik van Mercedes me connect-services (362)
- connected services
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele eindapparaten (897)
- MBUX uitgebreide functies (355)
- spraakbediening
- Volledig digitaal combi-instrument (464)
Interieur & Comfort
- Bekleding in leder zijdebeige/zwart (235)
- Stoelverwarming achter (872)
- Stoelverwarming voor (873)
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- KEYLESS GO-startfunctie (889)
- Multifunctioneel sportstuurwiel in nappa leder, onderaan afgevlakt en chromen afwerking (L5C)
- Multifunctioneel stuurwiel in leder en chromen afwerking (L3E)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sierdelen aluminium geslepen (739)
- stuurwiel multifunctioneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Veiligheid
- Actieve remassistent (258)
- Sidebags achter (293)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandendruk-controlesysteem (475)
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- Parkeerpakket inclusief 360°-camera (P47)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- PRE-SAFE systeem (292)
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- Advanced AMG Performance Seats Pack (elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen, elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen) (PBY)
- Rijassistentiepakket plus (bots herkenning en activatie, cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp, dodehoekdetectie met correctie, rijstrooksensor met correctie, achteruitrij assistent, kruisend verkeer detectie) (23P)
- AIR BODY CONTROL (489)
- RDW-leges
= Bijzonderheden =
Bij het afsluiten van de koopovereenkomst dient de klant een pakket af te nemen van CarGarantie. Kijk op www.CarGarantie.nl voor meer informatie.
Heeft u auto in te ruilen en/of wilt u een proefrit aanvragen?
Neem contact op met één van onze verkopers per mail info@autolaurens.nl of telefonisch op het nummer: 0182 76 37 49 of via WhatsApp op nummer: 040 720 1737
*Gezien onze wisselende voorraad, graag voor bezichtiging contact opnemen om teleurstellingen te voorkomen. Aan deze advertentie worden geen rechten verleend.*
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLC-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























![Fiat 500 C - CABRIOLET 1.0 TwinAir Pop [ Airco El.cabriokap Audio af-fabriek ]](https://cdn.autowereld.nl/I762052764/240x180/fiat-500-c-cabriolet-1-0-twinair-pop-airco-el-cabriokap-audio-af-fabriek.jpg)


















































