
Mercedes-Benz GLC-klasse - AMG 63 S 4MATIC+|Pano|Burmester|Keyless
Algemeen
| Prijs | € 66.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 122.801 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | Z-071-KR |
| Datum deel 1 | 14-08-2020 (import) |
| Topsnelheid | 280 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 3,80 sec |
| Motorvermogen | 375 kW (510 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3982 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1925 kg |
| Trekgewicht max | 2200 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 8 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat voor: 265/45 R20
Bandenmaat achter: 295/40 R20
Prestaties
Acceleratie (0-100): 3,8 s
Topsnelheid: 280 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.580 kg
Afmetingen (LxBxH): 466 x 189 x 164 cm
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 12,4 l/100km (1 op 8,1)
CO₂-uitstoot: 282 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Carbonafwerking interieur
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Pianolak interieur afwerking
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21"""
- Achterspoiler
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Geluidwerend glas
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Luchtvering
- Matrix LED koplampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Kruisend verkeer detectie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Burmester soundsystem
- Memorystoelen
- Rijassistentiepakket Plus (Achteruitrij assistent, Bots herkenning en activatie, Dodehoekdetectie met correctie, Kruisend verkeer detectie, Rijstrooksensor met correctie)
- Sfeer verlichting
- Spoor-pakket (Dodehoek detector, Rijstrooksensor)
- Stoelen-pakket (Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen, Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen)
- Virtual Cockpit
= Bijzonderheden =
Mercedes-Benz GLC 63 S AMG AMG 63 S 4MATIC+ – een high-performance SUV met krachtige V8 motor, luxe afwerking en een zeer complete uitrusting.
Deze GLC63 S combineert brute prestaties met dagelijks comfort en een opvallende AMG-uitstraling. De krachtige motor in combinatie met 4MATIC+ vierwielaandrijving zorgt voor indrukwekkende prestaties, veel grip en een sportieve rijervaring onder alle omstandigheden.
De AMG-uitvoering geeft de auto een agressieve uitstraling met hoogwaardige afwerking en moderne technologie.
Belangrijkste opties en uitrusting (o.a.)
• AMG 63 S uitvoering
• 4MATIC+ vierwielaandrijving
• Panoramadak
• Burmester premium audiosysteem
• Keyless entry & start
• AMG performance interieur & exterieur
• Sportstoelen
• Navigatiesysteem
• Elektrische stoelen met memory
• Stoelverwarming
• LED verlichting
• Digitale cockpit
• Rijassistentiesystemen
Staat en gebruik
De auto verkeert in nette staat en rijdt zoals je van een AMG mag verwachten: extreem krachtig, strak en comfortabel.
Interesse?
Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging. Inruil mogelijk.
Wij zijn een BOVAG erkend autobedrijf. Je koopt bij ons met zekerheid, duidelijke voorwaarden en focus op kwaliteit en service.
Inruil, consignatieverkoop, financiering en garantie zijn mogelijk.
Financiering, ook zakelijk, vaak binnen 24 uur rond na acceptatie.
Bezichtiging uitsluitend op afspraak. Zo weet je zeker dat de auto beschikbaar is en dat wij alle tijd voor je nemen.
Plan direct je afspraak via 070 - 720 0602, bellen of WhatsApp.
Bekijk het actuele aanbod op www.motorway-exclusive.nl
Motorway Premium Afleverpakket, €1.495, optioneel
Onderhoudsbeurt, 40-punten inspectie, nieuwe APK bij aflevering, 12 maanden garantie, voorwaarden op aanvraag, complete poetsbeurt, interieur en exterieur, en een volle tank.
Uitbreiding van garantie is mogelijk, ook zakelijk.
Geen afleverkosten, wat je ziet is wat je betaalt.
Alle informatie is met zorg samengesteld, controleer zelf de specificaties en uitrusting, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vragen? Bel of WhatsApp 070 - 720 0602.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLC-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































