
Mercedes-Benz GLE-Klasse - 400 d 4MATIC AMG Premium Plus PANO 360° CAM DISTRONIC
Algemeen
| Prijs | € 54.950 |
| Bouwjaar | November 2019 |
| Kilometerstand | 177.078 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 11 december 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-772-LF |
| Datum deel 1 | 05-11-2019 (import) |
| Topsnelheid | 245 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 243 kW (330 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2925 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2165 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz GLE-Klasse occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2019 - mrt. 2023
Modelcode: V167
Technische informatie
Koppel: 700 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 85 liter
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 245 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.070 kg
Afmetingen (LxBxH): 495 x 202 x 183 cm
Wielbasis: 300 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
CO₂-uitstoot: 233 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 809 - € 851 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Joost de Kok Auto's Maasdijk 279 4261AL WIJK EN AALBURG, NL 06-53486479 http://www.joostdekokautos.nl info@joostdekokautos.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- AMG-styling
- AMG Sportpakket exterieur
- AMG Stylingpakket
- AMG Stylingpakket Exterieur
- Black Pakket
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 21" AMG Breedset
- Logoprojectie boven spiegel
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Treeplanken
- Trekhaak Elektrisch Wegklapbaar
- Verbrede wielkasten AMG
- Wielkastenverbreding
Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- DAB Audio
- Draadloos telefoon opladen
- Integratiepakket Smartphone
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem met groot scherm
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- AMG Sportpakket interieur
- AMG Stylingpakket interieur
- Armsteun
- Armsteun achter
- Automatische achterklep
- Bagage-afdekhoes
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Brandstoftank met grotere inhoud
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hermes Communicatiemodule
- Interieurverlichtingspakket
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Lederen / Alcantara bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunverstelling voor
- Privacyglas achter
- Sierdelen aluminium
- Standkachel met afstandsbediening
- USB pakket
- Vloermatten AMG
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- Eco Start / Stop Systeem
- Start/stop systeem
Veiligheid
- 4-Matic All-wheel drive
- 360° Camera
- Achteruitrijcamera
- Actieve parkeerassistent
- Actieve rijstrookwisselassistent
- Adaptieve Cruise Control
- Airbags rondom
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Automatische snelheidsregeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen- en buitenspiegels automatisch dimmend
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Distronic Plus
- Dodehoek detector
- Inparkeerpakket
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Nightpakket
- Rijpakket
- Spiegelpakket
- Spoorassistent
- Uitstapwaarschuwing
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbordherkenning
Overige
- Achterklep automatisch te open en sluiten
- Afdaal assistent
- Automaat 9G-Tronic met schakelpaddels aan het stuurwiel
- Bots herkenning systeem
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- Lage gearing
- Matrix led koplampen
- Offroad-techniekpakket (Lage gearing)
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
= Bijzonderheden =
Deze prachtige en zeer rijk uitgevoerde Mercedes GLE 400d is uitgerust met een dikke V6 dieselmotor met maar liefst 330PK onder de motorkap.
De auto is volledig dealeronderhouden waarvan ook de documentatie aanwezig is. Ook is de auto voorzien van vele mooie opties zoals een: AMG Stylingspakket, Panoramadak, 360° Camera, Distronic Plus, Navigatiesysteem en ga zo maar door. De auto heeft net een grote beurt gehad waarbij ook rondom de remblokken vervangen zijn.
Mocht uw interesse gewekt zijn dan kunt u vrijblijvend contact met mij opnemen voor het maken van een afspraak.
De prijs is inclusief btw en bpm.
De prijs exclusief btw/bpm voor export bedraagt: € 39.795,-.
Inruil van uw auto is mogelijk.
Wij berekenen geen afleveringskosten.
Wilt u deze auto financieren? Dat kan!! Neem voor een voor u op maat gemaakte financiering gerust contact met mij op.
Voor meer informatie kunt u altijd vrijblijvend contact met mij opnemen. Ik ben bereikbaar op telefoonnummer: 06-53486479.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Om onze gehele voorraad te bewonderen kunt u kijken op: www.joostdekokautos.nl
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLE-Klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































