
Mercedes-Benz GLE-Klasse - 400 D 4MATIC | AMG line | VAN | Pano | elektrische Trekhaak | 360° Camera | Lease 1.255, -
Algemeen
| Prijs | € 69.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 84.640 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 38.126 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VZK-60-G |
| Datum deel 1 | 12-12-2022 (import) |
| Motorvermogen | 243 kW (330 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2925 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | - |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2156 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz GLE-Klasse occasions
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2026
Cabine: enkel
Maten en gewichten
GVW: 3.100 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Milieu
CO₂-uitstoot: 233 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 201 per kwartaal
Leaseprijs: € 1.255 p/m (Koopman Lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Productveiligheid
Fabrikant: Koopman Bedrijfswagens De Veken 202 1716KJ OPMEER, NL 0226760082 http://www.koopmanbedrijfswagens.nl verkoop@koopmanbedrijfswagens.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Keyless entry
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Armsteun bestuurdersstoel
- Armsteun passagiersstoel
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Stuurwielbediening Radio
Veiligheid
- 360° camera
- Achteruitrijcamera
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief
Overige
- Max. trekgewicht 3.500 kg
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
= Bijzonderheden =
Alle door ons aangeboden auto`s staan voor bezichtiging en een proefrit klaar in Opmeer en zijn direct leverbaar.
Nieuwe auto’s zijn voorzien van fabrieksgarantie.
In onze werkplaats kunnen wij uw nieuwe bedrijfswagen voorzien van aanpassingen, zoals het monteren van:
Trekhaak, Imperiaal, Dakdragers (neerklapbaar voor Ford Custom), Sidebars, Vloerplaat, Zijwandbetimmering, Achteruitrijcamera, etc.
Koopman Lease biedt deze auto aan voor € 1.255,- per maand.
Dit is berekend op een looptijd van 72 maanden (deze kan uiteraard korter) zonder slotsom. Bij ons heeft U de meest gunstige en transparante contractvoorwaarden!
Het maandbedrag wat wij vermelden is exact het bedrag wat u betaalt per maand, hier komen geen extra kosten als BTW en provisie overheen!
De aanbetaling is het BTW bedrag a € 14.689,50 (21%), dit ontvangt u terug bij uw eerstvolgende BTW aangifte.
Vraag onze medewerkers ook naar meer informatie hoe u het maandbedrag verder kunt verlagen door bijvoorbeeld een aanbetaling of inruil van uw huidige auto.
Wij maken graag een passend voorstel voor u.
U kunt uw huidige personenauto of bedrijfsauto bij ons inruilen.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLE-Klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























![Mazda CX-60 - 2.5 PHEV 327pk AWD Exclusive-Line [ Head-up Leder Stoelventilatie Stuur-&stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761890369/240x180/mazda-cx-60-2-5-phev-327pk-awd-exclusive-line-head-up-leder-stoelventilatie-stuur-stoelverwarming.jpg)




































































