
Opel Astra - Ultimate - Plug-In Hybrid | 3, 7 kW boordlader | Achteruitrijcamera 180° | Adaptive Cruise
Algemeen
| Prijs | € 41.149 |
| Prijs excl. BTW | € 34.144 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 10 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | - |
| Motorvermogen | 143 kW (194 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Geel |
| Oorspronkelijke kleur | Electric Yellow |
| Gewicht | 1647 kg |
| Trekgewicht max | 1330 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
Aanbieder
Nikolaus Ottostraat 11
8013NG Zwolle
0382225960
www.broekhuis.nl
Opties & accessoires
- Parkeersensor
- Cruise Control
- Regensensor
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
Referentienummer: 3351136
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 42 liter
Actieradius: 84 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 437 x 186 x 147 cm
Wielbasis: 268 cm
Draaicirkel: 11 m
Gewichten
GVW: 2.113 kg
Accu
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 2,1 l/100km (1 op 47,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 51 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1747 kg
Interieur: ReNewKnitSuede bekleding
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels; elektrisch inklapbaar
- 18’’ Lichtmetalen wielen “Pentagon” met bandenmaat 225/45R17
- Contrasterende dakkleur in Carbon Black
- Donker getinte ramen achter
- EcoLED-dagrijverlichting en richtingaanwijzers met verlicht Opel Vizor
- High gloss black bumper inserts
- Panoramisch Zonnedak
- Welkomstverlichting
Infotainment
- Head-up display met voorruitprojectie
- Multimedia Navi Pro
- Pure Panel Pro met 10’’ digitaal instrumentenpaneel en 10’’ kleuren touchscreen
- USB-C Oplaadpunten vóór en achter
Interieur
- AGR gecertificeerde Sport Stoelen,10 voudig elektrisch verstelbaar met geheugen voor bestuurder en pneumatische lendesteun verstelling
- Akoestisch gelamineerd zijglas
- Automatische Dual Zone Climate Control
- Centrale armsteun voor
- ReNewKnitSuede bekleding
- ReNewKnitSuede bekleding
- Verwarmbaar Vegan Lederen stuurwiel met infotainmentbediening
- Verwarmde Voorstoelen met massage
Uitrusting
- 3,7 kW boordlader
- Achteruitrijcamera 180°
- Adaptive Cruise control
- Apple CarPlay en Android Auto ondersteuning
- Dode hoek waarschuwing
- Draadloze Apple Carplay en Android Auto
- Keyless Entry & Start
- Licht- en regensensor
- Verwarmbare voorruit
- 6 luidsprekers
- 8-inch kleuren touchscreen
- Bluetooth telefoonverbinding en audiostreaming inclusief Siri voice control
- Digitale radio DAB+
- Draadloze telefoonlader
- Dubbele USB aansluiting en SD-kaart lezer
- Dynamische automatischse koplampastelling met grootlicht assistent en mistlampfunctie
- Elektrisch bedienbare achterklep met voetsensor (alleen i.c.m. Sports Tourer)
- Geïntegreerde connected navigatiefunctie met Europese navigatiekaarten, live traffic verkeersinformatie en gratis online kaartupdates
- IntelliLux Matrix HD LED koplampen met 50.000 pixels
- Lane Centering Assist (alleen i.c.m. automaat)
- Parkeer assistentie
- Parkeersensoren voor en achter
- Stop & Go functie (alleen i.c.m. automaat)
- Vermoeidheids-herkenningssysteem
= Bijzonderheden =
.
.
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































