
Mercedes-Benz GLK-klasse - 200 CDI / AMG Line / Panorama / Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 18.900 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 107.984 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 28 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 9-TJS-97 |
| Datum deel 1 | 28-02-2014 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 105 kW (143 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2012 - 2015
Modelcode: X204
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 59 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 190 km/u
GVW: 2.420 kg
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 156 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,5 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 592 - € 621 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket: Wanneer je bij auto az een auto koopt dan worden deze occasions geleverd inclusief een pre-inspectie, vloeistoffencontrole, NAP-controle, geldige APK en de tenaamstelling. Heb je liever wat extra zekerheid dan zijn er twee pakketten beschikbaar die je kunt aankopen bij aanschaf van jouw volgende auto.
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- dimlichten automatisch
- Intelligent Lighs System (622)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreinigingsinstallatie (600)
- mistlampen voor
- Obsidiaanzwart (197)
Infotainment
- Becker MAP PILOT inclusief voorbereiding (509)
- buitentemperatuurmeter
- radio-CD/MP3 speler
Interieur & Comfort
- Cruisecontrol met variabele snelheidsbegrenzing SPEEDTRONIC (440)
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Stoelverwarming voorstoelen (873)
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen voor en achter
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Actieve parkeerassistent inclusief PARKTRONIC (235)
- bandenspanningscontrolesysteem
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- AMG Line exterieur (chroom delen exterieur, LED dagrijverlichting, Sportonderstel met sportief afgestelde demping en besturing, voor-en achterspoiler) (P31)
- start/stop systeem
- Chroompakket (chroom delen exterieur, Dakreling zwart) (900)
- RDW-leges
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLK-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































