
Mercedes-Benz M-klasse - 350 BlueTEC 4Matic
Algemeen
| Prijs | € 15.500 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 386.133 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-060-LL |
| Datum deel 1 | 17-07-2015 |
| Topsnelheid | 224 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 190 kW (258 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2987 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker zwart metallic |
| Gewicht | 2075 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | november 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz M-klasse occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2011 - dec. 2015
Modelcode: W166
Technische informatie
Koppel: 620 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 93 liter
Acceleratie (0-100): 7,4 s
Topsnelheid: 224 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.950 kg
Afmetingen (LxBxH): 485 x 195 x 186 cm
Wielbasis: 291 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 187 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 766 - € 805 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Venza Automotive B.V. De Steiger 21a 1351AB ALMERE, NL 0648333553 http://www.venza.nl info@venza.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Open dak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Schuif-/kanteldak
- Sperdifferentieel
- Sport pakket
- Treeplanken
- Trekhaak afneembaar
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Audio-installatie
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- Autotelefoon voorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- DVD-wisselaar
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rokersvrije auto
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Navigatie-pakket (Bluetooth, Bluetooth telefoonvoorbereiding, DVD-wisselaar, Multimedia-voorbereiding, Navigatiesysteem full map + hard disk, Spraakbediening)
- Navigatie-pakket 2 (Bluetooth, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Multimedia-voorbereiding, Navigatiesysteem full map + hard disk, Spraakbediening)
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Welkom bij Venza Usa Cars, adres voor de nieuwste luxe auto's uit de VS.
Venza staat bekend om zijn uitsluitend met zorg geselecteerde automobielen die voorzien zijn van volledige historie en ook 100% NAP!! Wij heten u van harte welkom in onze showroom aan de Steiger 23 te Almere Haven. Onder genot van een kopje koffie en deskundig advies kunt u bepalen of wij uw droomauto hebben staan. Of wellicht voor u kunnen zoeken. Financiering en inruil alle merken behoren ook tot de mogelijkheden. Garantiemogelijkheden zijn enorm, U kunt garantie verlengen en externe garantiepakketten erbij kopen waarbij garantie-reparaties bij uw eigen garage uitgevoerd kunnen worden zodat U voor garantie-zaken niet helemaal naar Almere hoeft te rijden.
Prijswijzigingen en spelfouten voorbehouden.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internet website zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop altijd de zaken (bijvoorbeeld opties) die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz M-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















![Mercedes-Benz M-klasse - 350 BlueTEC AMG [twee schuifdakken, halfleder stoelen]](https://cdn.autowereld.nl/I760449648/240x180/mercedes-benz-m-klasse-350-bluetec-amg-twee-schuifdakken-halfleder-stoelen.jpg)







