Let op! Geld lenen kost geld
Mercedes-Benz S-klasse - 380 SEL GUARD/GEPANTSERD - AutoWereld.nl
 

Mercedes-Benz S-klasse - 380 SEL GUARD/GEPANTSERD

06-1983, Benzine, Automaat, Sedan, Geel
€ 49.950
82.152 km

Algemeen

Prijs € 49.950
Bouwjaar Juni 1983
Kilometerstand 82.152 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken JXT-54-X
Datum deel 1 30-06-1983 (import)
Topsnelheid -
Acceleratie -
Motorvermogen 150 kW (204 pk)
Aantal deuren 4-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 8-cilinder
Cilinderinhoud 3839 cc
Energielabel -
Carrosserie Sedan
Kleur Geel
Oorspronkelijke kleur Geel
Gewicht 2324 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik -
Introductiejaar juli 1980
Meer modelinformatie

Aanbieder

Bema Automotive
Amsterdamseweg 151

3812RR Amersfoort

0334224444

www.bemaautomotive.nl

Extra informatie

Modelreeks: 1980 - 1986
Modelcode: W126
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 308 cm
Bekleding: Stof
Motorrijtuigenbelasting: geen
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com

Henri en Herman Exclusive is met ingang van maart 2021 verder gegaan als Bema Automotive. Dat is een label dat is ontstaan in 1982 toen Willem de Vries de aandelen kocht van Piet Nefkens van Automobielbedrijf Henri Nefkens BV. De toenmalige BV van de Vries heette toen Bema en die naam hebben we weer ingevoerd als onze nieuwe handelsnaam . Sinds 2010 voeren we naast Opel tevens het importschap van Cadillac en Corvette in Nederland. De laatste 10 jaar mocht Henri en Herman Exclusive (voorheen Nefkens GM) namens GM de distributie verzorgen van deze echte Amerikaanse topproducten in Nederland. Helaas is er door de strengere milieueisen in Europa een versobering van het aanbod van modellen doorgevoerd. Op dit moment lijkt het erop dat we alleen de Cadillac XT4, de Cadillac Escalade en op kleine schaal de Corvette C8 zullen krijgen (2021). Daarom hebben we onze focus verlegt en naast deze nieuwe auto’s een steeds wisselend aanbod van aparte, bij voorkeur Amerikaanse auto’s. We zoeken continu naar alle soorten modellen en uitvoeringen en alle bouwjaren. Of het nou om een aparte oldtimer gaat of een model dat verder niet verkrijgbaar is in Europa, als het er niet is kunnen we het voor u regelen. Import, kenteken afhandeling, we nemen u alles voor u uit handen. Ook gaan we ons wat meer richten op de verkoop van Amerikaanse Pick Ups. Check daarom regelmatig onze website of ons Instagram account. Graag tot ziens bij Bema Automotive!

Hoeveel kost een Mercedes-Benz S-klasse verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Bema Automotive

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken