Let op! Geld lenen kost geld
Mercedes-Benz SL-klasse Cabrio - 280 SL ( R107 ) - AutoWereld.nl
 

Mercedes-Benz SL-klasse Cabrio - 280 SL ( R107 )

1983, Benzine, Handgeschakeld, Cabriolet,
€ 49.950
35.175 km

Algemeen

Prijs € 49.950
Bouwjaar 1983
Kilometerstand 35.175 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 5
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken -
Datum deel 1 20-10-1983
Topsnelheid -
Acceleratie -
Motorvermogen 136 kW (185 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 2
Aantal cilinders 6-cilinder
Cilinderinhoud 2746 cc
Energielabel -
Carrosserie Cabriolet
Kleur -
Oorspronkelijke kleur HELLELFENBEIN
Gewicht 1500 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik -
Introductiejaar juli 1980
Meer modelinformatie

Aanbieder

HooG Selections
Ambachtsweg 13

2222AH Katwijk

+31(0)85-0430586

www.hoogselections.nl

Opties & accessoires

Comfort
  • Lederenbekleding

Extra informatie

Interieurkleur: Bruin
Emissieklasse: Euro 0
Motorrijtuigenbelasting: geen

In 1972 kwamen de eerste auto’s van de modelserie R107 op de weg. Een revolutionair ontwerp vergeleken met zijn voorganger: de SL die als bijnaam ‘Pagode’ kreeg vanwege zijn vierkante, op een pagode lijkende hardtop. Nee, dan de ranke lijnen van de R107: volgens velen de allermooiste Mercedes-Benz ooit in Stuttgart op de weg gezet. De auto werd van 1972 tot 1989 geproduceerd en werd daarmee het langst lopende model van Mercedes-Benz. Geleverd met zes- en achtcilinders van 185 tot 300 pk is rijden in een R107 een waar feest.

Ons exemplaar is geleverd in Frankrijk aan zijn eerste en enige eigenaar. Monsieur bestelde zijn auto in 623 Elfenbein met bijpassend Brasil interieur. Handgeschakeld in plaats van een automaat: dat kon toen gewoon. Het maakt de auto best bijzonder want verreweg de meeste exemplaren zijn met een automaat geleverd. Wat ook bijdraagt aan het bijzondere karakter is dat er in meer dan vier decennia slechts 34 duizend kilometer mee is afgelegd. De foto’s spreken wat dat betreft voor zich! Wij kochten de auto van de drie zonen van de - inmiddels overleden - eigenaar en we betaalden de auto in drie gelijke porties: iedere zoon zijn deel. Een grappig detail en het geeft wel een aardig inkijkje in wat wij zoal meemaken in Europa. Met bijpassende wieldoppen in de kleur van de auto en voorzien van hagelnieuwe retro-banden staat de SL klaar voor de man of vrouw die ‘m nét zo aandoenlijk vindt als wij.

Deze 280 SL is meer dan een gewone auto - het is een stukje geschiedenis, een zeldzaam tijdsbeeld dat met liefde is bewaard en behandeld. Een auto die onder een kleedje in jouw garage hoort te staan, of je iedere zomerse dag van A naar B brengt. En het mooiste van alles? Hij staat al voor je klaar in onze showroom in Katwijk. Je bent van harte welkom om hem in alle rust te komen bekijken. De koffie staat warm en vers voor je klaar, en we nemen graag de tijd om je alles te vertellen over deze unieke Mercedes-Benz. Dit is geen kans die vaak voorbij komt - dit is een uitnodiging om een droom te verwezenlijken.

Hoeveel kost een Mercedes-Benz SL-klasse Cabrio verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met HooG Selections

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken