
Mercedes-Benz Vito - 110 CDI / L2H1 / 1e EIG. / UNIEKE SORTIMO INRICHTING / 2x SCHUIFDEUR / *9.446 KM* / 3-ZITS
Algemeen
| Prijs | € 26.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 32.610 |
| Bouwjaar | Juni 2023 |
| Kilometerstand | 9.446 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 14 juni 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VVR-46-B |
| Datum deel 1 | 14-06-2023 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1950 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1944 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz Vito occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2021 - mrt. 2024
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 514 x 193 x 198 cm
Wielbasis: 320 cm
Gewichten
GVW: 2.800 kg
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
CO₂-uitstoot: 192 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf J. Ruinemans Eesveenseweg 90 8347JG Eesveen, NL 0521 577358 http://www.ruinemans.nl info@ruinemans.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dubbele schuifdeuren
- 6 bak
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Kleur wit
- Laadruimte betimmerd
- Parkeersensor voor en achter
- Schuifdeur rechterzijde
- Twee achterdeuren
- Zijschuifdeur rechts
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Bijrijdersbank
- Inrichting
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur multifunctioneel
- Zijwind assistent
Uw nieuwe bedrijfswagen financieren? Dat kan via Ruinemans Bedrijfswagens! Wij bieden zowel Financial lease als Full Operational lease* aan op onze bedrijfswagens. Bel voor meer info! (*op onze voorraad jong gebruikte voertuigen)
De getoonde prijs is rijklaar inclusief alle aflever kosten zoals wij onze voertuigen standaard aanbieden. Hierbij inbegrepen zijn:
- Controle van de vloeistoffen, indien nodig worden deze bijgevuld
- Controle van verlichting
- Tenaamstellen van het voertuig en eventueel vrijwaren van inruilvoertuig
- Poetsen buiten en binnenzijde
- Mattenset.
Hier naast hebben nog diverse andere afleveringsmogelijkheden. Kijk hiervoor op www.ruinemans.nl/afleveringsopties
Onze advertenties worden met zorgvuldigheid samengesteld. Toch kan er een onjuistheid voorkomen. Daarom kan er aan deze advertentie geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























