
Mercedes-Benz Vito - 111 CDI Lang * Airco * Cruise Control
Algemeen
| Prijs | € 9.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 12.040 |
| Bouwjaar | April 2015 |
| Kilometerstand | 141.345 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VS-384-H |
| Datum deel 1 | 13-04-2015 (import) |
| Topsnelheid | 169 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,40 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Licht wit |
| Gewicht | 1804 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2014 - aug. 2016
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 270 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 72 liter
Acceleratie (0-100): 14,4 s
Topsnelheid: 169 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 514 x 193 x 197 cm
Wielbasis: 320 cm
Gewichten
GVW: 2.800 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 166 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 165 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Van den Hadelkamp Auto's Krekenburg 7 3417MH MONTFOORT, NL 0348474120 http://www.hadelkampautos.nl info@hadelkampautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterklep
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 17"
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- Audio-pakket (Bluetooth, Multimedia-voorbereiding)
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Professional Pack (Dimlichten automatisch)
- Zijwandbekleding laadruimte
= Bijzonderheden =
Te Koop Aangeboden:
Mercedes-Benz Vito 111 CDI L2 Handgeschakeld.
Auto verkeerd in goede staat.
Twee sleutels & Onderhoudsboekjes aanwezig.
Auto is door ons geleverd in 2015 en ook door ons altijd onderhouden.
Afleveringskosten bedragen € 695,- ex btw.
- Nieuwe APK.
- Service Beurt (volgens boekje)
- 3 Maanden BOVAG Garantie.
- Poets Beurt.
Voor meer informatie kunt u bellen met Maurice 06-21888702.
Mercedes staat symbool voor topkwaliteit, dat weten we al jaren. En dat geldt nu meer dan ooit. 'The best or nothing'. Deze diesel heeft een handgeschakelde zesversnellingsbak. De schuifdeur zorgt voor een grote deuropening waardoor niet alleen in- en uitstappen gemakkelijker wordt, maar ook bijvoorbeeld het plaatsen van bagage of een kinderzitje. Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen en warmtewerend glas.
Cruise control is ook een van de meegeleverde opties. Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. En deze auto heeft ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur als standaard uitrusting.
In de Mercedes-Benz Vito heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit.
Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























